APC ma certyfikat HP

Firma American Power Conversion zapowiedziała wprowadzenie na rynek PowerNet SNMP Manager, mającego certyfikat Hewlett-Packarda. Potwierdza on zgodność tego oprogramowanie do zarządzania zasilaniem z HP Open View for Windows.

Firma American Power Conversion zapowiedziała wprowadzenie na rynek PowerNet SNMP Manager, mającego certyfikat Hewlett-Packarda. Potwierdza on zgodność tego oprogramowanie do zarządzania zasilaniem z HP Open View for Windows.

APC jest pierwszym dostawcą przemysłowym, który uzyskał certyfikat HP Open View for Windows. Oprogramowanie PowerNet SNMP Manager uruchamiane jest bezpośrednio z sieciowej mapy przedsiębiorstwa zawartej w HP Open View for Windows i umożliwia operowanie mechanizmami zarządzania UPS'ami APC przyłączonymi do sieci za pośrednictwem prostego, graficznego systemu menu.

PowerNet SNMP przedstawia definiowany przez użytkownika pulpit zawierający informacje o zasilaniu i środowisku, umożliwiając użytkownikowi pełną kontrolę nad UPS-em oraz jego parametrami operacyjnymi.

Podstawowe korzyści wynikające ze stosowania PowerNet SNMP Managera to:

* Zdalne alarmy UPS-a ostrzegają za pośrednictwem SNMP administratorów zanim jeszcze pojawią się problemy - PowerNet SNMP Manager dostarcza na pulpit zarządzającego systemem raporty o ponad 20 stanach UPS-ów, pozwalając na natychmiastowe powiadomienie zdalnych użytkowników i umożliwienie im odpowiedzi na krytyczne sytuacje.

* Zdalne testowanie UPS-a za pośrednictwem SNMP zapobiega przerwom w pracy - administratorzy sieci WAN mogą zdalnie testować zasoby UPS-ów lub przeprowadzać okresowe testy baterii.

* Scentralizowane, sterowane za pomocą menu narzędzia konfiguracji zdalnych UPS-ów pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze - w przypadku, gdy administrator LAN musi zmienić parametry UPS-ów nie musi szukać każdego z nich, ale może przeprowadzić wszystkie zmiany zdalnie z ekranu PowerNet Managera.

* Zdalny monitoring zasilania i łatwe diagnozowanie problemów.

* Zdalne monitorowanie warunków środowiskowych w okolicach UPS-a, które mogą mieć wpływ na działanie systemu - PowerNet Manager dla HP Open View for Windows zawiera narzędzie interfejsu do APC Measure-UPS, urządzenia zarządzającego zintegrowanego z czujnikami środowiska i alarmem. Za pomocą Measure-UPS, zamontowanego na zdalnym stanowisku, administratorzy WAN mogą monitorować temperaturę i wilgotność na stanowisku.


TOP 200