AMG.net jednym z "Pracodawców roku 2001" w Łodzi

Firma AMG.net zajęła drugie, po Delloite&Touche, miejsce w konkursie "Pracodawca Roku" organizowanym cyklicznie przez stowarzyszenie studentów AIESEC z Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej, "Gazetę Wyborczą" oraz łódzki oddział BCC.

Łódzka spółka informatyczna, specjalizująca się w zaawansowanych projektach wymagających integracji narzędzi internetowych z systemami klasy ERP i CRM, wyprzedziła m.in. tak znane firmy jak TP S.A., PKO BP, Pekao S.A., BRE Bank czy CocaCola. "W staramy się, aby pracownicy, dzięki swojej wiedzy i osobowości wzbogacali firmę i kształtowali jej tożsamość. Wiele pomysłów, co do funkcjonowania firmy przekazują nam nasi pracownicy. Dzięki temu czują, że posiadają wpływ na jej rozwój i działanie"- komentuje Agnieszka Kierner, kierownik ds. personalnych w AMG.net.

O AMG.net głośno od dość dawna. Spółka, która w początkowym okresie swojej działalności specjalizowała się w projektowaniu serwisów internetowych z czasem rozszerzała zakres swojej działalności. Po przejęciu w ub.r. warszawskiej spółki SNAP Consulting zajęła się m.in. wdrożeniami systemów ERP. Ostatnio AMG.net stała się dla analityków rynku jednym z nielicznych przykładów firm, które odnoszą sukcesy na przekór dekoniunkturze w branży IT.

Zobacz również: