AGS New Media będzie współpracować z iPlanet

Firma założona przez Sun Microsystems i Netscape będzie dostawcą technologii dla wdrażanych przez AGS New Media systemów handlu elektronicznego.

AGS New Media podpisała umowę o współpracy z iPlanet oferującą aplikacje i narzędzia do budowy rozwiązań e-biznes. Firma stworzona przez Sun Microsostems i Netscape, będzie dostarczać technologie na potrzeby wdrażanych przez AGS New Media systemów e-commerce. Należą do nich m.in. platformy transakcyjne umożliwiające prezentowanie ofert, sprzedaż towarów, składanie zamówień przez Internet oraz wymianę danych i informacji biznesowych np. z wykorzystaniem XML. Spółka dostarcza także gotowe rozwiązania dla sklepów internetowych i platformy dla giełd elektronicznych umożliwiające handel z udziałem wielu sprzedających i wielu kupujących. AGS New Media zajmuje się również integracją systemów do zarządzania procesami zamówień drogą elektroniczną oraz innych rozwiązań dla e-biznesu.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200