8 kanałów dla wymagających

Na rynek trafia najbardziej zaawansowany zestaw kolumn firmy Creative Labs. GigaWorks S750 opatrzono go certyfikatem THX i wyposażono m.in. w tytanowe kopułki wysokotonowe.

8 kanałów dla wymagających
Creative GigaWorks S750 to zestaw składający się z 7 kolumn satelitarnych i subwoofera. Tytanowe kopułki wysokotnowe zastosowano głównie z myślą o odtwarzaniu pełnego pasma akustycznego oferowane przez format DVD-Audio (częstotliwości powyżej 20 kHz). Kolumny satelitarne są konstrukcjami dwudrożnymi.

Kolumny posiadają port M-Port pozwalający na podłączenie do kolumn odtwarzaczy MP3 zgodny z tym standardem (np. MuVo NX). Wygodną obsługę systemu ma zapewniać pilot zdalnego sterowania. Wyposażono go w przyciski odpowiadająca za wyciszenie, włączanie i wyłączanie zestawu, regulację poziomu niskich i wysokich tonów, indywidualne poziomy głośności dla poszczególnych kanałów oraz wybór trybu pracy systemów dźwięku przestrzennego.

Cena kolumn na polskim rynku została ustalona na ok 2320 zł.

Informacje:

http://www.creative.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200