72 cale z 1 metra, czyli nowy projektor firmy BenQ

W ofercie firmy BenQ pojawił się nowy projektor o oznaczeniu MP771. Umożliwia on wyświetlanie obrazu o przekątnej 72 cali z odległości zaledwie jednego metra.

72 cale z 1 metra, czyli nowy projektor firmy BenQ

BenQ MP771

Producent tłumaczy, że dzięki temu model MP771 jest idealnym rozwiązaniem do pracy w niewielkich pomieszczeniach. Nie bez znaczenia jest również w tym przypadku bezpieczeństwo prezentera, który nie znajduje się pomiędzy projektorem a planszą i tym samym nie naraża oczu na mocne światło lampy. Sprzęt wyposażony został m.in. w następujące technologie i funkcje: BrilliantColor (dba o wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów), 3D Management (pozwala na niezależną zmianę barwy, nasycenia i nasilenia dla sześciu kolorów (R/G/B/C/M/Y)), Wall Color Correction (korekcja ze względu na kolor tła, na którym jest wyświetlany obraz (pięć różnych domyślnie ustawionych kolorów)), Quick Auto Search (szybkie rozpoznawanie źródła).

Pozostałe parametry:

Technologia: DLP (Texas Instruments)

Rozdzielczość podstawowa: XGA (1024 x 768 pikseli)

Jasność: 3000 ANSI Lumenów

Moc lampy: 280 W

Żywotność lampy: 3000/4000 godzin (tryby Normal/Economic)

Generowany hałas: 34/29 dB (tryby normal/economic)

Rozmiar obrazu: 67 - 300 cali

Wejścia: D-sub, DVI-I (z obsługą HDCP), S-Video, RCA

Głośnik: 2-watowy

Pobór mocy: do 365 W

Nowość trafi do sprzedaży w listopadzie. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie producenta.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200