6-kanałowe brzmienie

Media-Tech opracowało 6-kanałowy zestaw głośników Rapsody 5.1 MT344. Producent twierdzi, że kolumny te otwierają nowy rozdział w historii firmy, jeśli chodzi o jakość wykonania i brzmienia oferowanych przez nią zestawów głośnikowych.

6-kanałowe brzmienie
Nowością jest przede wszystkim wykonanie z drewna obudów wszystkich kolumn. Rapsody 5.1 wyposażono w wejść sygnału 6-kanałowego, co umożliwia podłączenie do niego karty dźwiękowej 5.1. Do tych samych wejść można podłączyć również sygnał stereo. Regulacja parametrów dźwięku odbywa się za pomocą podświetlanych na niebiesko potencjometrów znajdujących się na przednim panelu głośnika basowego.

Kolumny tylne są wyposażone w nagwintowane otwory umożliwiające zamontowanie wieszaka do powieszenia ich na ścianie lub zaczepienia na metalowych stojakach (stojaki już wkrótce znajdą się w ofercie producenta).

Głośniki otrzymały ekranowanie co sprawia, że bez obaw można je umieścić obok monitora czy telewizora. Pasmo przenoszenia to wg. producenta 20 Hz – 20 kHz. Sugerowana cena detaliczna zestawu wynosi 349 zł.

Informacje:

http://www.mediatech.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200