5 mln pikseli w cyfrówce Musteka

Mustek zaprezentował nowe aparaty cyfrowe. Najnowszy model MDC 6500Z wyposażony jest w przetwornik CCD o rozdzielczości 5 milionów pikseli, która po interpolacji wrasta do 6,5 miliona. Obiektyw aparatu zapewnia trzykrotne optyczne powiększenie fotografowanego obiektu.

5 mln pikseli w cyfrówce Musteka
Wykonane zdjęcia można oglądać na kolorowym wyświetlaczu TFT LCD wielkości 1,5 cala. Aparat posiada wbudowane 32 MB pamięci wewnętrznej oraz slot, który umożliwia umieszczenie w nim kart SD/MMC. Wyposażony jest w złącze USB 2.0 do połączenia z komputerem. Posiada także wyjście audio/wideo, dzięki któremu możliwe jest podłączenie aparatu do telewizora i przeglądanie zdjęć na dużym ekranie. Do aparatu można też podłączyć słuchawki i odsłuchiwać dźwięk nagrany wraz z krótkimi klipami wideo.

MDC 6500Z ma wbudowany tryb 6-Scene, który umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych. Dzięki funkcji Auto Image Rotate, aparat automatycznie odwraca wykonane zdjęcia, przystosowując je do formatu wyświetlacza. Nie trzeba więc każdorazowo przekręcać aparatu w trakcie oglądania zdjęć pionowych i poziomych. Ponadto, korzystając z dołączonego oprogramowania Cool 360 można zrobić zdjęcia panoramiczne. Wraz z urządzeniem, użytkownik otrzymuje również program do edycji wideo – VideoStudio TSE, aplikację do zarządzania katalogami zdjęć – PhotoExplorer. Urządzenie pozwala też nagrywać krótkie filmy wideo i dodawać do nich ścieżkę dźwiękową. Posiada wbudowany mikrofon i głośnik.

Wymiary produktu to 97 x 69 x 62 mm. Może również pełnić funkcję cyfrowej i internetowej kamery wideo, dyktafonu, a także przenośnej pamięci podręcznej USB. Aparat dostarczany jest z kompletem baterii, zasilaczem, mini statywem, sterownikami do systemów Windows 98SE/ ME/ 2000/ XP, oprogramowaniem, kablami USB i AV, pokrowcem na urządzenie, paskiem oraz instrukcją obsługi.

Aparat objęty jest dwuletnią gwarancją. Pojawi się w ofercie Veracomp w drugim kwartale tego roku.

Dystrybutor:

http://www.veracomp.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200