4-megapikselowa cyfrówka Yamady

Yamada rozpoczęła w Polsce sprzedaż aparatu PowerCam 7600 wyposażonego w matrycę o rozdzielczości 4,24 mln pikseli. Urządzenie posiada 3-krotny zoom optyczny.

4-megapikselowa cyfrówka Yamady
Maksymalna rozdzielczość to 2304 x 1728 pikseli. Na wyposażeniu znajdziemy kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,5”, lampę błyskową z funkcją redukcji efektu czerwonych oczu oraz 16 MB wbudowanej pamięci. Dodatkowo można zwiększyć jej pojemność korzystając z kart typu SD / MMC.

Zdjęcia do komputera prześlemy za pośrednictwem interfejsu USB. Można je także wyświetlać bezpośrednio na telewizorze korzystając z odpowiedniego gniazda w aparacie. W komplecie otrzymujemy oprogramowanie Roxio PhotoSuite 5 SE i Roxio VideoWave Movie.

Aparat jest kompatybilny z systemami Win 98 / 98Se / Me / 2000 / XP i MacOS 9.x-X, gdzie jest rozpoznawany i może być używany jako dysk zewnętrzny. Źródło zasilania stanowią dwie baterie typu AA.

Sugerowana cena detaliczna to 1299 zł.

Informacje:

http://www.umax-polska.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200