3Com usprawnia telefonię internetową dla firm

3Com dokonał usprawnienia systemu telefonii internetowej NBX i zaoferował rozwiązanie piątej generacji (3Com NBX 5.0), które wspiera szereg nowatorskich rozwiązań.

Firma oferuje centralę dla telefonii opartej na protokole internetowym, która obsługuje następujące rozwiązania:

1. Automatyczna dystrybucja połączeń (ACD; opcja, która pozwala rozbudować dział obsługi klienta do 199 pracowników.

2. Wsparcie dla cichego monitoringu / funkcji podpowiedzi / przejęcia połączenia.

3. Wsparcie dla kodów księgowych i możliwość ich weryfikowania, co ułatwia firmom usługowym śledzenie i księgowanie płatnego czasu pracy.

4. Możliwość współpracy z aparatem 3Com 3103 Manager działającym z prędkością 1 Gb/s, wyposażonym w duży ekran, osobistą książkę adresową i rejestry połączeń.

5. Obsługa aparatu 3Com 3100 Entry, obsługującego jedną linię, zgodnego ze standardem PoE (zasilanie z sieci Ethernet).

6. Możliwość obsługi dwóch bezprzewodowych aparatów telefonii internetowej do zastosowań w małych sklepach i biurach.

3Com usprawnia telefonię internetową dla firm

3Com oferuje obecnie osiem aparatów telefonii internetowej obsługujących system 3Com NBX, w tym pierwszy telefon gigabitowy - aparat 3Com 3103 Manager, który zwiększa wydajność użytkowników umożliwiając jednoczesną obsługę do 12 połączeń. Wbudowany w aparatach telefonicznych przełącznik sieci LAN pozwala użytkownikom zachować gniazda LAN do innych zastosowań.

Nowe aparaty do telefonii internetowej 3Com 3106C i 3107C, działające w paśmie 900 MHz, oferowane w wybranych krajach na świecie, są rozwiązaniem zapewniającym mobilność użytkowników w obrębie budynków. Pracownicy z aparatami 3Com 3106C i 3107C mogą oddalić się od bazy na odległość do 305 metrów.

Uaktualnienie systemu telefonii do rozwiązania 3Com NBX 5.0 jest dostępne w cenie 1000 USD plus VAT dla użytkownika końcowego. Aparaty do telefonii internetowej 3Com 3100 Entry i 3103 Manager IP są dostępne w cenach odpowiednio 100 i 365 USD (plus VAT).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200