300 oddziałów sprzedaży węgla działa w systemie Navireo

Składywęgla.pl, ogólnopolski dystrybutor hurtowy i detaliczny węgla kamiennego, wdrożył system ERP Navireo. System organizuje sprzedaż surowca w 150 oddziałach firmy na terenie całej Polski.

Dzięki wdrożeniu Navireo firma zyskała kompleksowe narzędzie optymalizujące jej wydajność. Przejrzysty i konfigurowalny interfejs umożliwia łatwą obsługę programu oraz kontrolę dostępu pracowników do operacji i danych gromadzonych w systemie. "Możliwość wglądu w bieżące problemy w firmie i zarządzanie każdym elementem z centrali sprawia, że możemy szybko i sprawnie reagować na to, co dzieje się w oddziałach. Praca jest bardziej efektywna i łatwiejsza" - mówi Rafał Rusak, dyrektor finansowy w składywęgla.pl.

System Navireo zapewnia nadzorowanie online stanów węgla i zaawansowaną obsługę zamówień asortymentów w oddziałach stale powiększającej się sieci punktów sprzedaży detalicznej. Wdrożenie przeprowadziła firma Rewelia. W najbliższym czasie system zostanie wdrożony w ponad 150 punktach sprzedaży uruchamianych przez składywęgla.pl.

Zobacz również:


TOP 200