3 świetne WordPress Themes dla firm i na start biznesu

Czasami warto zapłacić więcej. Poznaj świetne WordPress Themes, dzięki którym stworzysz atrakcyjną i nowoczesną stronę www dla swojego biznesu.

WordPress Themes / Pixabay.com

WordPress Themes / Pixabay.com

To prawda, że w sieci znajdziemy tysiące bezpłatnych WordPress Themes (skórki do WordPressa). Są one jednak często niedopracowane, albo nadają się tylko dla hobbystów i małych stron internetowych. Jeśli mamy większe wymagania i tworzymy stronę biznesową, zdecydowanie lepszym wyjściem jest zakup Themesa premium.

Z tego powodu polecamy trzy świetne i płatne WordPress Themes. Wyjaśniamy też dlaczego warto je kupić.

Zobacz również:

  • WordPress Starter ułatwi tworzenie stron internetowych

WordPress Themes: "X" dla strony każdego typu

WordPress Themes - X

WordPress Themes - X

Płatny motyw "X" dla WordPressa ma taką nazwę, bo nadaje się w zasadzie do wszystkich typow stron www. Zawiera kilkanaście wbudowanych wersji demonstracyjnych, niemniej możemy go dowolnie edytować. Dodatkowo X dostarczany jest wraz z kreatorem page builder Cornerstone. Dzięki temu możemy zdecydowaną większość elementów strony projektować za pomocą metody przeciągnij/upuść.

Dodatkowo X oferowany jest z Customizerem, czyli kolejnym przydatnym narzędziem. Co zapewnia? Integruje się z WordPressem w taki sposób, aby dostosować wygląd strony i jej działanie pod kątem wykorzystania themesa X. Chodzi o to, że większość themesów wygląda atrakcyjnie tylko na zrzutach ekranowych - po ich wdrożeniu wiele rzeczy nie działa tak, jak przewidywał twórca i musimy je ręcznie konfigurować. W przypadku X ten problem nie powinien występować.

Licencja kosztuje 59 dol. i obejmuje przyszłe aktualizacje oraz wsparcie techniczne na 6 miesięcy.

Gdzie kupić: Envato Market

WordPress Themes: Uncode, czyli wsparcie dla wielu stron i wtyczek

WordPress Themes - Uncode

WordPress Themes - Uncode

Świetny motyw do tworzenia sklepów online, agencji, stron eventowych, a nawet rozbudowanych blogów i serwisów informacyjnych. Ma też wiele gotowych wersji demonstracyjnych, które możemy zaimportować, a następnie edytować w WPBakery Page Builderze. Ponadto jest tu nawet zaoferowany edytor front-endowy.

Sam themes jest kompatybilny z większością popularnych wtyczek do WordPressa. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że niektóre przydatne i niezbędne dodatki nie będą działać poprawnie na Uncode.

Licencja kosztuje 59 dol. Obejmuje przyszłe aktualizacje i wsparcie techniczne na 6 miesięcy.

Gdzie kupić: Envato Market

I jeszcze jeden motyw do WordPressa - Astra!

WordPress Themes - Astra

WordPress Themes - Astra

Na koniec polecamy jeszcze motyw Astra. Strona biznesowa musi ładować się szybko i działać niezawodnie. Lekki motyw Astry oferuje elastyczne układy wraz z zaawansowanymi opcjami dostosowywania. Dzięki temu stworzymy atrakcyjną, nowoczesną i dynamiczną stronę firmy.

Motyw jest responsywny, obsługuje technologię AMP i współpracuje z większością kreatorów stron, takich jak Beaver Builder czy Elementor. Dodatkowo twórcy Astry zapewniają dostęp do wielu Starter Templates, czyli szablonów początkowych. Dzięki nim nie musimy tworzyć swojej strony od podstaw.

Astra oferowana jest w formie abonamentu rocznego lub jako zakup "dożywotni". Ta druga opcja to koszt 249 dol. za najbardziej podstawową wersję.

Gdzie kupić: https://wpastra.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200