25GB w diino.com przy zakupie aparatu BenQ

Firma BenQ postanowiła zachęcić klientów do kupowania produkowanych przez nią aparatów cyfrowych. Każdy, kto kupił lub kupi cyfrówkę tej marki od stycznia 2007 do grudnia 2008 otrzyma czteromiesięczny dostęp do konta 25 GB w serwisie Diino.com.

Serwis Diino.com umożliwia przechowywanie i udostępnianie zdjęć, plików mp3, filmów i innych dokumentów. Bezpłatnie oferuje użytkownikom 2 GB miejsca. Każdy, kto w podanym okresie stał się posiadaczem (lub dopiero stanie się) aparatu cyfrowego BenQ, uzyska bezpłatny dostęp do konta o pojemności 25 GB przez 4 kolejne miesiące. Normalna opłata abonamentowa za tego typu usługę wynosi w diino.com 15,99 euro miesięcznie (lub 159,99 euro rocznie).

Oczywiście, po upływie 4 miesięcy użytkownik może dalej korzystać z założonego konta, jednak będzie musiał ograniczyć się do 2 GB darmowej pojemności lub opłacić abonament za kolejne miesiące. Promocją objęte są wszystkie aparaty cyfrowe marki BenQ - do zarejestrowania się w serwisie należy podać swoje dane oraz numer seryjny zakupionego sprzętu.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200