20 tys. zespołów weźmie udział w olimpiadzie DialNet Masters

Będą walczyć o tytuł Mistrza Internetu 2011 i nagrody - wyjazd na Florydę i udział w Cape Canaveral. Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters odbędzie się 16 czerwca br. we Wrocławiu.

Tegoroczna edycja DialNet Masters kontynuuje, zapoczątkowaną w ubiegłym roku, ideę integracji społecznej młodzieży i aktywizacji seniorów. Organizator olimpiady podkreśla prawo każdego człowieka do bycia pełnoprawnym członkiem społeczeństwa i przeciwdziała zjawisku wykluczenia społecznego. Na maj br. zaplanowano zespołowe szkolenia komputerowe dla osób starszych "Surfuj z Seniorem". Mastersi, czyli uczestnicy olimpiady, przełamują bariery wiekowe, mentalne, intelektualne i sprawnościowe.

V edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy organizowana jest przez Telefonię DIALOG pod honorowym patronatem prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej i przy merytorycznym wsparciu Politechniki Łódzkiej, Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, Cisco Networking Academy oraz firmy Intel.

Zobacz również:

  • Firma OpenAI rozpisała konkurs bug bounty
  • Google Fiber testuje 20-gigabitowy internet dla użytkowników domowych z routerami Wi-Fi 7
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200