20-tka LCD w ofercie Sony

Sony zaprezentowało 20-calowy monitor LCD o symbolu SDM-S204, który zaprojektowany został z myślą o zastąpieniu tradycyjnych, 21-calowych monitorów CRT, przy pracy w aplikacjach do edycji zdjęć oraz wideo.

20-tka LCD w ofercie Sony
Monitor oferować ma rozdzielczość natywną UXGA (1600 x 1200 pikseli) przy czasie reakcji matrycy równym 25 ms. Urządzenie posiadać będzie zarówno analogowe, jak i cyfrowe złącze. Poziom jasności oferowany przez model SDM-S204 wynosi 250 cd/m2. Producent zapewnia ponadto o kącie widoczności wynoszącym 170 stopni w pionie i w poziomie. Pomimo, iż monitor charakteryzuje się automatyczną detekcją typu sygnału oraz systemem automatycznego dostrajania obrazu, oferuje również możliwość manualnej modyfikacji parametrów wyświetlanego ekranu. Użytkownik ma wpływ między innymi na geometrię obrazu oraz ustawienia kolorystyki. Zaawansowana opcja Eco-Mode oferuje szybkie przełączanie się pomiędzy konkretnymi ustawieniami jasności.

Jak do tej pory, nie została ujawniona cena monitora SDM-S204. Jednak już dziś wiadomo, iż można się go będzie spodziewać na rynku od marca.

Więcej informacji: http://www.sony.com


TOP 200