2 GB od Microsoftu?

Microsoft zamierza powiększyć rozmiar darmowych skrzynek pocztowych w systemie Hotmail do 2 GB - donosi serwis TheInquirer.net. Będzie to reakcja na działania firmy Google, która od kilku tygodni zapowiada udostępnienie darmowych kont pocztowych o pojemności 1 GB.

Z nieoficjalnych informacji (Microsoft jak dotąd nie skomentował doniesień Inquirera'a) wynika, że powiększenie kont miałoby nastąpić już we wrześniu. Oprócz zwiększenia pojemności konta pocztowego użytkownicy mogą spodziewać się także podniesienia limitu wielkości pojedynczej przesyłki - do 20 MB.

Warto przypomnieć, że Microsoft już raz udostępnił użytkownikom darmowe konta pocztowe o pojemności 2 GB - z tym, że nastąpiło to przez pomyłkę. W tej chwili Microsoft oferuje użytkownikom Hotmail darmowe konta o pojemności 2 MB oraz limit objętości pojedynczej przesyłki na poziomie 1 MB.

Zobacz również:

  • Czas dużych przejęć
  • Starcie tytanów. Gmail vs. Outlook: Który jest lepszy dla biznesu?

Więcej informacji:

http://www.theinquirer.net

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200