17 cali jasności

Veracomp wprowadza do swojej oferty 17-calowy monitor Mitsubishi Diamond Pro740 SB, jasnością dorównujący panelom LCD.

Firma Veracomp wprowadziła do swojej oferty 17-calowy monitor Mitsubishi Diamond Pro740 SB, jasnością dorównujący panelom LCD. Urządzenie zaprojektowano z myślą o osobach pracujących z aplikacjami multimedialnymi, graczy komputerowych, a także tych, którzy oglądają programy telewizyjne i filmy DVD na ekranie monitora.

Monitor wyposażony jest w płaski kineskop, wzbogacony o dodatkową funkcję SB (Super Bright) - dzięki temu maksymalna jasność wyświetlanych obrazów została zwiększona do 300 cd/m.kw. Mitsubishi Diamond Pro740 SB potrafi również automatycznie dostosować parametry obrazu do wyświetlanych treści (np. kiedy wyświetlany jest film DVD jasność obrazu może zostać zwiększona do poziomu 300 cd/m.kw, podczas gdy tekst wyświetlany jest z jasnością od 125 do 150 cd/m.kw).

Rekomendowana rozdzielczość pracy monitora wynosi 1024 x 768 pikseli, przy częstotliwości odświeżania 85Hz. Synchronizacja pozioma wynosi 31 – 96 kHz, pionowa 50-160 Hz. Urządzenie jest zgodne ze standardem sRGB gwarantującym zachowanie zgodności kolorów w całym procesie obróbki cyfrowych obrazów. Zastosowano w nim także system (Self-Diagnosis Circuit), który pomaga rozwiązywać problemy techniczne. W momencie ich pojawienia się, na ekranie monitora wyświetlany jest komunikat identyfikujący problem i ułatwiający jego rozwiązanie.

Diamond Pro 740 SB wyposażony jest w rozbudowane menu OSD, pozwalające na regulowanie parametrów obrazu bezpośrednio na ekranie monitora. Monitor zgodny jest ze standardami: CE, MPR-II, TUV-GS, TUV-Ergonomie, EPA Energy Star, DPMS, NUTEK, DDC i Plug & Play, TCO’99, ISO 9241-3/-7/-8 . Współpracuje z komputerami typu PC i MAC.

Sugerowana cena detaliczna netto urządzenia wynosi: 1399,00 zł.

Więcej informacji:

http://www.veracomp.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200