150 nowych miejsc pracy w Ericpolu w Łodzi i Krakowie

Ten jeden z największych polskich eksporterów IT, zatrudni w 2011 roku kolejnych programistów, projektantów oprogramowania i testerów aplikacji. Firma poszukuje zarówno specjalistów z doświadczeniem, jak i absolwentów uczelni technicznych.

Większość, bo aż 150 propozycji pracy dotyczy oddziałów Ericpola w Łodzi i Krakowie. Z kolei spółki zależne - ukraiński Ericpol TZOV oraz IOOO ERICPOL BREST na Białorusi - planują zatrudnienie 50 osób. "Tak duże zapotrzebowanie na nowych pracowników wynika z rosnącego portfela zamówień i rozwoju firmy, która w ubiegłym roku odnotowała 17 proc. wzrost przychodów. W 2010 r. otworzyliśmy nowy biurowiec w specjalnej strefie ekonomicznej w Krakowie i zatrudniliśmy 220 osób" - mówi Paweł Szczerkowski, dyrektor generalny Ericpol Telecom.

Ericpol poszukuje pracowników wśród programistów, analityków, testerów, projektantów oprogramowania oraz absolwentów takich kierunków jak telekomunikacja, elektronika, informatyka i pokrewne. Rekrutacja jest prowadzona zarówno w Łodzi, gdzie znajduje się główna siedziba firmy, jak i w Krakowie. Osobny proces naboru nowych pracowników dotyczy spółek zależnych na Białorusi i Ukrainie.

Zobacz również:

  • Wzrasta znaczenie Bayer Digital Hub w Warszawie
  • Słuchawki do pracy zdalnej - na te elementy warto zwrócić uwagę

"Ofertę adresujemy do osób o umysłach ścisłych, znających język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację. Dużym atutem u przyszłych pracowników będzie otwartość i umiejętność pracy w międzynarodowych zespołach, bowiem już od pierwszych miesięcy nasi pracownicy trafiają do międzynarodowych projektów" - precyzuje Katarzyna Kmak-Tendera, odpowiedzialna za rekrutację w Ericpolu. Dziś firma zatrudnia 1100 osób.

W 2011 roku Ericpol został zakwalifikowany jako "Rising Star" w rankingu 100 najlepszych dostawców usług outsourcingowych i doradczych na świecie tworzonego przez stowarzyszenie IAOP (International Association of Outsourcing Professionals).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200