11 kwietnia rozpoczynają się targi INTERTELECOM 2013

W dniach 11-13 kwietnia br. w Łodzi odbędą się XXIV Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM. Zaprezentują się na nich zarówno firmy z Polski jak i z zagranicy, m.in. z Chin, Słowenii, Finlandii.

Wystawcy pokażą m.in. systemy i sieci telekomunikacyjne i teleinformatyczne, urządzenia naziemne i satelitarne stacji telewizyjnych i radiowych, oprogramowanie i technologie mobilne oraz urządzenia do odbioru aplikacji mobilnych. Targom tradycyjnie towarzyszyć będą liczne panele dyskusyjne oraz konferencje.

11 kwietnia równolegle z targami odbędzie się konferencja Krajowego Forum Szerokopasmowego, organizowana w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu Systemu Informacyjnego o infrastrukturze szerokopasmowej. Konferencję KFS, której celem jest wymiana doświadczeń i informacji w obszarze budowy sieci szerokopasmowych, otworzy Magdalena Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Zaproszeni prelegenci przedstawią m.in. postępy przy budowie regionalnych sieci szkieletowo-dystrybucyjnych i dostępowych w Polsce.

Zobacz również:

  • Targi IFA powracają - odbędą się stacjonarnie we wrześniu

Podczas targów odbędzie się także organizowany przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej panel dyskusyjny "Cyfryzacja - różne formy wykorzystania sygnału telewizyjnego - część II" z udziałem ekspertów rynku telekomunikacyjnego i rynku mediów. Poprowadzi go Prezes PIKE - Jerzy Straszewski. Będzie on kontynuacją wątków rozpoczętych i poruszonych w roku ubiegłym, uaktualniony o zjawiska i dynamikę zmian obserwowanych na rynku w ostatnich miesiącach.

Więcej informacji na stronie http://www.intertelecom.info/

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200