10 śmiesznych parodii informatycznych na YouTube

Serwis YouTube to nie tylko teledyski, fragmenty programów satyrycznych czy pseudokaskaderskie wyczyny młodych ludzi zarejestrowane telefonem komórkowym. Dziś prezentujemy Wam, dziesięć śmiesznych parodii związanych z komputerami i typowymi zadaniami pracowników działów IT.

Wszystkie filmy w oryginalnej wersji językowej.

***

Klip numer 1 - Średniowieczny helpdesk

Wsparcie techniczne w średniowieczu, przedstawia pracownika dającego kilka wskazówek użytkownikowi, który nie może poradzić sobie z opanowaniem nowej technologii. Dodajmy, że największym problemem okazuje się być obsługa zeszytu. Zarejestrowany w 2001 roku na potrzebny norweskiej telewizji NRK (Norwegian Broadcasting). Z angielskimi napisami. Trwa 2 minuty, 39 sekund.

***

Klip numer 2 - Zwariowana parodia reklamy telefonu iPhone

Zwariowany klip pochodzący z amerykańskiego kanału MADtv - parodia prezentacji przeprowadzanych przez dyrektora Apple Computer, Steve`a Jobs`a. Aktor z niezmiernym spokojem prezentuje przed szeroką publicznością zalety iPhone`a. Są one przyjmowane bardzo żywiołowo. Trwa ponad 3 minuty.

Zobacz również:

  • Google świętuje sukces usługi Shorts - własnej konkurencji TikToka
  • Apple wzywa użytkowników do natychmiastowego uaktualnienia programów zapewniających bezpieczeństwo jego urządzeniom
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200