10 powodów, dla których warto wybrać mobilną stację roboczą Lenovo ThinkPad P70


Lenovo ThinkPad P70 to stacja robocza gwarantująca wysoką wydajność w wydaniu mobilnym. Jest doskonałym rozwiązaniem dla projektantów, inżynierów, specjalistów z branży petrochemicznej oraz wszystkich zaawansowanych użytkowników wymagających od komputera dużej szybkości działania i przetwarzania grafiki, doskonałego odwzorowania kolorów oraz możliwości łatwego przenoszenia. 17,3-calowy ekran, wydajny procesor i karta graficzna oraz duża ilość pamięci operacyjnej, bez względu na miejsce i czas, pozwolą obsłużyć nawet najbardziej wymagające aplikacje dla profesjonalistów.

Zobacz, dlaczego warto postawić na P70!

1) Technologia procesorowa Intel® Xeon® dla mobilnych stacji roboczych i ® Core™ szóstej generacji do Twojej dyspozycji – moc obliczeniowa umożliwiająca nieskrępowaną kreatywność, mniej problemów i przestojów, wysoka niezawodność, bezpieczeństwo i możliwość zdalnego zarządzania.

2) Mobilna wersja najpotężniejszego na świecie rozwiązania graficznego dla stacji roboczych - karty NVIDIA® Quadro® gwarantują niezrównaną wydajność i wysoką jakość dla najbardziej wymagających użytkowników, którym jednocześnie zależy na przenośności miejsca pracy.

3) Port Thunderbolt™ 3 to rewolucyjna technologia łączności - jeden port poradzi sobie z jednoczesną obsługą wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości i nowoczesnych urządzeń do transmisji danych. Takie połączenie pozwala tworzyć kopie zapasowe z prędkością do 40 Gb/s oraz przechwytywać i edytować strumienie wideo w czasie rzeczywistym.

4) Wbudowany kalibrator matrycy X-RITE® PANTONE® - zwiększenie dokładności odwzorowania obrazu, lepsze dopasowanie kolorów i uzyskanie obrazu zbliżonego do rzeczywistego.

5) Certyfikacja ISV – gwarancja wysokiej wydajności i stabilności oprogramowania oraz działanie ponad 100 profesjonalnych aplikacji, udzielana przez wiodących, niezależnych dostawców oprogramowania.

6) Wyświetlacz FHD/4K z matrycą IPS – wysoka jasność gwarantuje żywe kolory i kąt widzenia sięgający prawie 180 stopni.

7) Technologia Intel® VPRO - zarządzanie na poziomie przedsiębiorstwa staje się łatwe i oszczędne. Zarządzalność stacji roboczej pozwala na skuteczną, zdalną kontrolę nad wykorzystywanymi w firmie komputerami.

8) Znakomita klawiatura z nowym touchpadem - siła legendarnej serii ThinkPad: niezwykła klawiatura i charakterystyczny manipulator TrackPoint®. Ergonomia tego rozwiązania sprawia, że praca staje się przyjemniejsza i jeszcze bardziej efektywna. Klawiatura dostosowana jest do systemu Windows, a kolejne udogodnienia to: wiele przycisków multimedialnych, wskaźniki stanu LED, możliwość blokady klawiszy funkcyjnych, natychmiastowy dostęp do otwartych aplikacji. Całości dopełniają duży touchpad nowej generacji i ulepszone podświetlenie klawiszy.

9) Głośniki stereo z technologią DOLBY® HOME THEATER® - zachwycająca jakość dźwięku oraz maksymalna głośność bez zniekształceń. Teraz możesz cieszyć się wyraźnym, czystym i realistycznym brzmieniem. Dzięki temu praca i rozrywka wkracza na nowy poziom.

10) Łączność 3G/4G WWAN, w tym najnowszy standard LTE-A - możliwość wyposażenia stacji w moduł WWAN i uzyskania w ten sposób dostępu do usług sieci 3G lub 4G.

Zapisz się na bezpłatny newsletter. Dowiesz się o webinarach, nowych case study oraz white paperach.