Lenovo, SAP Global Partner
of the Year - Infrastructure

Przyspiesz przetwarzanie danych

dzięki infrastrukturze Lenovo i systemowi operacyjnemu SUSE dla platformy SAP HANA

  • Bogate doświadczenie wdrożeniowe, ponad 15 tysięcy instalacji
  • Najbardziej niezawodna platforma sprzętowa
  • Niezrównana wydajność całego rozwiązania
  • Całość tworzona wspólnie z inżynierami z SAP i SUSE
  • Ekonomiczna i skalowalna infrastruktura
Rozwiązania Lenovo dla SAP HANA

Budowanie cyfrowej organizacji – platforma nowej generacji firmy SAP

Nowoczesne cyfrowe przedsiębiorstwo opiera się na technologii. Rozwiązanie Lenovo dla SAP HANA pomaga w osiągnięciu sukcesu biznesowego całej organizacji, zapewniając bezproblemową, skalowalną i niezawodną wydajność. Dzięki temu ogromne zbiory danych mogą stać się źródłem strategicznych informacji i przewagi konkurencyjnej. Poznaj szczegóły w materiale eksperckim.

Modernizacja środowiska IT z SUSE i Lenovo

SUSE i Lenovo wspólnie dostarczają solidny, zoptymalizowany fundament technologiczny dla aplikacji SAP

SUSE i Lenovo nawiązały współpracę partnerską, żeby stworzyć wydajną infrastrukturę, która pomoże organizacjom maksymalnie wykorzystać posiadane aplikacje SAP. Rozwiązanie łączące technologie obu firm upraszcza migrację platformy, zarządzanie oraz konsolidację i dzięki temu umożliwia firmom szybki i nieograniczony rozwój. Dowiedz się, w jaki sposób zmodernizować środowisko IT, dobrać optymalne rozwiązania i zyskać większą elastyczność.

SAP HANA nie taka straszna. Dowiedz się wszystkiego od kuchni.

SAP HANA + serwery Lenovo + technologia open source od SUSE zapewniają wysoką wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo, których poszukują współczesne organizacje.

Dla wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w naszym e-seminarium na żywo lub chcieliby sobie przypomnieć konkretne informacje mamy nagranie spotkania – zapraszamy! To kompendium wiedzy o SAP HANA w skondensowanej dawce: eksperci Lenovo Data Center Group, SUSE i SAP opowiadają o praktycznych aspektach rozwiązania, jego nie zawsze znanych możliwościach, najlepszych praktykach i współpracy, która zaowocowała stworzeniem najbardziej elastycznej i efektywnej kosztowo propozycji dla centrów danych.