Partnerzy  - Zarządzanie strukturami IT Budowanie, rozwijania i motywowanie zespołów IT: Computerworld
Grafika tła

Partnerzy

Mecenas

Alstor

MECENAS

Alstor prowadzi działalność na polskim rynku IT już od 1987 roku i dzisiaj jest jedną z najstarszych istniejących prywatnych firm komputerowych. Obecnie Alstor działa jako dystrybutor specjalizowany w kilku wybranych obszarach technologicznych. Są to:
•systemy pamięci masowych
•systemy przetwarzania dokumentów
•systemy zarządzania infrastrukturą informatyczną
•systemy obrazowania radiologicznego i wspierające diagnostykę medyczną •systemy profesjonalnego obrazowania
•produkty konsumenckie 

Niedawno portfolio Alstor zostało rozszerzone o rozwiązania do ergonomicznej pracy z komputerem. W tym obszarze dystrybutor oferuje specjalizowane monitory EIZO oraz liczne akcesoria, takie jak podstawki i ramiona do monitorów, podstawki do notebooków i dokumentów, ergonomiczne klawiatury, myszki i podkładki firm BakkerElkhuizen, DXT Mouse, Evoluent i Goldtouch.

Mecenas

Reed

Sponsor 
REED to wiodąca firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie specjalistycznych rekrutacji na stanowiska pracy stałej. Pomaga zarówno osobom poszukującym pracy, jak i pracodawcom już od 1960 r., zatrudniając przeszło cztery tysiące osób w ponad czterystu oddziałach na całym świecie. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej w pracy na terenie Europy, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej, Australii i Oceanii, oferujemy usługi na światowym poziomie. REED w Polsce oferuje szeroki wachlarz usług i sprawdzonych rozwiązań rekrutacyjnych w branżach: Multilingual Shared Services (BPO/SSC), IT & Telecoms, Accountancy, Banking, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.Nasi Konsultanci to wyspecjalizowani w swojej branży eksperci, którzy podchodzą w sposób indywidualny do spełnienia potrzeb zarówno Klientów jak i Kandydatów w zakresie doradztwa personalnego, selekcji pracowników i rekrutacji. Wierzymy, że dzięki swojemu doświadczeniu, kompetencjom i profesjonalizmowi, jesteśmy w stanie przedstawić kandydatów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zarówno poszukujących pracy jak i pracodawców zapraszamy na www.reedglobal.pl

 

Partner medialny

Markapracodawcy.pl

PARTNER MEDIALNY

Markapracodawcy.pl to serwis o działaniach i  strategiach Employer Brandingowych. Portal przeznaczony dla kadry zarządzającej, dyrektorów, specjalistów HR, specjalistów PR, osób odpowiedzialnych za budowę pozytywnego wizerunku pracodawcy, a także dla pracowników marketingu rekrutacyjnegoi osób chcących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę obszarze Employer Brandingu. Portal Markapracodawcy.pl to skupiona w jednym miejscu praktyczna wiedza Ekspertów Employer Brandingu. Serwis propaguje budowę Marki Pracodawcy jako jednego z kierunków Zrównoważonego Rozwoju Biznesu. Marka Pracodawcy poprzez szereg możliwości jakie zapewnia Ekspercka część społecznościowa, portal jest pomocnym narzędziem w codziennej pracy, polem wymiany wiedzy i doświadczeń praktyków. Naszym zadaniem jest dostarczenie rzetelnej informacji o najnowszych rozwiązaniach i trendach w Employer Brandingu oraz firmach świadczących usługi doradcze, szkoleniowe. 

Zapraszamy do  subskrypcji naszego darmowego newslettera, który jest gwarancją szybkiego otrzymania najnowszych informacji.

Partner medialny

Computerworld

Organizator 

Computerworld to najbardziej wiarygodne i aktualne źródło informacji o zastosowaniach technologii informatycznych w przedsiębiorstwach, dostawcach rozwiązań informatycznych i usług biznesowych, a także o zarządzaniu i trendach gospodarczych. Computerworld jest adresowany do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach, urzędach, instytucjach i innych organizacjach. Dostarcza wszechstronnej, rzetelnej i aktualnej wiedzy o proponowanych przez polski i światowy rynek rozwiązaniach informatycznych, a także wyczerpująco informuje o wchodzących w ich skład: usługach, oprogramowaniu i sprzęcie. Szczególną wagę przywiązuje do pokazywania pozytywnych przykładów zastosowań informatyki w konkretnych miejscach w Polsce. Reportaże i opisy zastosowań uzupełniają informacje dotyczące biznesowej strony korzystania z informatyki: efektywności inwestycji, reorganizacji struktur przedsiębiorstw, zarządzania projektami, budowania przewagi konkurencyjnej firm.