Zarządzanie Zespołami IT to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które w całości poświęcone jest tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT. Podczas konferencji łączymy dwie perspektywy: dyrektorów IT oraz dyrektorów HR.

Podczas konferencji gościmy CIO, dyrektorów i menedżerów działów IT, dyrektorów i menedżerów działów HR, a także ekspertów branży.

Deficyt specjalistów IT stale rośnie, firmy walczą o talenty. Jak zmierzyć się z liczną konkurencją o najlepszych pracowników i jakie rozwiązania mogą w tym pomóc – o tych wyzwaniach rozmawiamy podczas konferencji. Gwarantujemy bogaty program, liczne case studies, sesje inspiracji, panele dyskusyjne przedstawione przez doświadczonych liderów IT i HR.

Konferencji towarzyszy strefa wystawiennicza z przeglądem rozwiązań dla specjalistów IT oraz działów personalnych.

 
9 edycja

konferencji

 
150+

uczestników

 

Jedyna konferencja w Polsce,
która łączy perspektywy dyrektorów, menedżerów HR oraz IT

 
CASE STUDIES

oparte o doświadczenia w zarządzaniu zespołami najlepszych liderów
i praktyków z działów HR i IT

 
Strefa
wystawiennicza

z rozwiązaniami
dla działów HR i IT

 
6+ godzin

eksperckich
wystąpień + niezastąpiony networking

Fotogaleria

 

Wideorelacja

ZOSTAŃ PARTNEREM

Udział w roli Partnera to wyjątkowa okazja do zaprezentowania doświadczeń oraz rozwiązań podczas wydarzenia, które w całości poświęcone jest tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT

 

Zostań partnerem

Program konferencji 22 listopada 2023
08.15–09.00

Rejestracja uczestników, poranna kawa, networking

09.00–09.10

Rozpoczęcie konferencji, powitanie gości

Radosław Mróz Radosław Mróz, Dziennikarz
09.10–09.30

Jak zwiększyć wydajność procesów rekrutacji o 50%? CASE STUDY

Podczas wystąpienia zostanie przedstawione studium przypadku na przykładzie firmy klienta, gdzie wdrożono rozwiązanie w celu usprawnienia procesu rekrutacji pracowników. Pokażemy, jak osiągnąć maksymalną wydajność i docierać do najlepszych kandydatów przy tym automatyzując importowanie kontaktów do CRM. Jak liderzy HR mogą osiągnąć doskonałość operacyjną poprzez integrację systemową? Jakie są najlepsze praktyki, które pomogą firmom zwiększyć produktywność przy jednoczesnej redukcji kosztów operacyjnych? Przekonaj się jak technologia Salesforce pomaga sprostać dzisiejszym potrzebom HR!

Ben Asfaha Ben Asfaha, CEO & Co-Founder, PipeLaunch
Alessandro Poma Alessandro Poma, CRO, Commercial Director, Awesome Bytes
09.30–09.50

To ostatnia niedziela - sztuka offboardingu w świecie IT

Jak pożegnać się z pracownikiem w taki sposób, aby obie strony odniosły korzyść? Jakie korzyści przynosi dobra praktyka offboardingu oraz jakie ryzyka niesie zaniedbanie tego procesu? Sztuka rozstania z pracownikiem, oparta na racjonalnej empatii i trosce o wspólny dobrostan - studium przypadków i przemyśleń - praktyka skutecznego offboardingu.

Paweł Kosz Paweł Kosz, Delivery Manager, Knowit Poland
09.50–10.10

Nowa rola C-level CEITDDO – jak to możliwe aby odpowiadać za Technologie, Data, Digital, Information a na koniec jeszcze dostarczać Executive

Temat wystąpienia będzie koncentrować się na tym, jakie cechy, kompetencje, kroki są potrzebne do skutecznego zarządzania i przywództwa w obszarach technologii oraz czy nadal to jest JESZCZE dział technologii.

W czasach wszechobecnego dostępu do rozwiązań AI/ML, budowania przewagi konkurencyjnej na podstawie danych (Data Driven company) na co zwrócić uwagę? Na ile jeszcze kompetencje i umiejętności krytycznego myślenia, podejmowania decyzji, elastyczności, samoświadomości są w przysłowiowej cenie?

Robert Pławiak Robert Pławiak, CIDO, CTO, Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.
10.10–11.10

PANEL DYSKUSYJNY - Dyrektor IT - Dyrektor HR – jak ułożyć wzorową współpracę między działami? Jak współpracować, aby pogodzić różne interesy?

Dyrektor IT - Dyrektor HR — jak ułożyć wzorową współpracę między działami, czyli porozmawiamy o  wyzwaniach w dziedzinie komunikacji i współpracy. Jakie projekty lub wspólne inicjatywy mogą zwiększyć efektywność działów IT i HR? Rola działów IT i HR w osiąganiu celów strategicznych firmy, czyli jak ułożyć współpracę z Zarządem oraz jak IT może pomóc HR w realizacji celów i vice versa? Czego Dyrektorzy działów HR i IT mogą nauczyć się nawzajem od siebie? I na koniec obalimy kilka mitów na temat współpracy HR i IT.

Andrzej Borczyk Andrzej Borczyk, Chief People Officer, CCC Group Central & Eastern Europe
Stanisław Karpiński Stanisław Karpiński, Dyrektor IT, home&you
Joanna Ostrowska – Szajnfeld Joanna Ostrowska – Szajnfeld, Managing Director, IT Strategy, Architecture and Governance Line, BNP Paribas Bank Polska S.A.
Jakub Samelski Jakub Samelski, Dyrektor IT, KROSS S.A.
Marzena Sawicka Marzena Sawicka, Co-Founderka, Dyrektorka Zarządzająca, HILLWAY Training & Consulting
Katarzyna Załuska - Głuszczyńska Katarzyna Załuska - Głuszczyńska, Dyrektor Departamentu Rekrutacji i Rozwoju, Credit Agricole Polska S.A.
Moderatorka:
Katarzyna Konieczna Katarzyna Konieczna, Senior HR Auditor Programu Top Employers, Top Employers Institute
11.10–11.40

Przerwa na kawę, networking

11.40–12.00

Leadership. Jak być liderem, za którym pójdzie zespół? Jak inspirować swoich pracowników?

W trakcie tej prezentacji odkryjemy kluczowe cechy, które sprawiają, że lider staje się źródłem inspiracji dla swojego zespołu. Prelegent opowie o doświadczeniach związanych z budowaniem zaufania i relacji w zespole, tak aby ludzie ochoczo podążali za Twoim przywództwem. Przyjrzymy się technikom skutecznego komunikowania, które pozwalają liderowi przekazywać wizję i cele w sposób motywujący. Poznasz strategie zarządzania konfliktami i wyzwaniami, które mogą pojawić się na drodze do budowania zespołu gotowego na osiągnięcie wspólnych sukcesów. Wreszcie, dowiesz się, jak rozwijać umiejętności lidera, aby stać się autentycznym źródłem inspiracji dla pracowników i osiągać wybitne wyniki w organizacji.

Robert Tomaka Robert Tomaka, Head of IT Infrastrukture & CISO, Diagnostyka S.A.
12.00–12.20

Budowanie silnych i efektywnych zespołów IT

Ekspert podzieli się z Wami kluczowymi momentami, rytuałami i strategiami, które stosuje na co dzień. Będzie o budowaniu relacji, zaangażowania i zaufania. Całość w kontekście swoich doświadczeń, sukcesów i porażek, abyście mogli zobaczyć, jak teoria przekłada się na praktykę w codziennym zarządzaniu zespołem IT.

Marcin Safranow Marcin Safranow, VP of IT and Operations, Huuuge Games
12.20–12.40

Soft skills - rozwój kompetencji miękkich liderów i managerów IT

Sposób, w jaki działamy, w jaki rozwiązujemy problemy czy podejmujemy decyzje, to nasza wizytówka. Kształtuje naszą postawę, może pomagać budować relacje i wspierać proces uczenia się. Wreszcie może wspierać firmowe know-how i wpływać na kulturę organizacyjną. Czy kompetencje miękkie to przysłowiowy gamechanger? Co każdy manager powinien o nich wiedzieć? Przekonaj się sam!

Ewa Serwa Ewa Serwa, HR Agile Transformation Partner, Credit Agricole Polska S.A.
12.40–13.00

Przerwa na kawę, networking

13.00–13.40

PANEL DYSKUSYJNY – Benefity w IT. Jak dopasować benefity do różnych pokoleń oraz potrzeb?

Ta dyskusja nie będzie kolejnym rankingiem i zestawieniem najpopularniejszych benefitów. Poruszymy tematy niezwykle istotne, na które często nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W tym panelu rozmówcy skoncentrują się na genezie i znaczeniu działań po pracowniczych oraz na pragmatycznym i holistycznym podejściu do tematu benefitów. Będziemy analizować, jak te środki wpływają na pracowników oraz jak można je dostosować do ich potrzeb, unikając jednostronnego podejścia.

Podczas panelu eksperci zwrócą szczególną uwagę na integrację benefitów z kulturą organizacyjną i wyzwaniami, jakie stawia przed nami rynek IT, gdzie różnorodność i elastyczność stają się coraz bardziej istotne. Będziemy rozmawiać o tym, jak benefity dla pracowników mogą odzwierciedlać wartości i cele firmy, tworząc spójność między strategią przedsiębiorstwa a dobrostanem pracowników. Dyskusja ta pomoże zrozumieć, że benefity w IT to nie tylko zestaw świadczeń, ale również element strategiczny, który wpływa na efektywność i trwałość organizacji i przyczynia się do zwiększenia zaangażowania pracowników.

Uczestnicy dyskusji:
Marta Barcicka Marta Barcicka, Właściciel, Neuron Cube
Szymon Jedynak Szymon Jedynak, Zastępca Dyrektora Departamentu Architektury i Usług, Centrum e-Zdrowia
Agnieszka Kucharska Agnieszka Kucharska, Wicedyrektor, Departament Cyberbezpieczeństwa, Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Katarzyna Majewska Katarzyna Majewska, Head of HR - IT&DATA, Danone
Moderator:
Arkadiusz Kamiński Arkadiusz Kamiński, HR Digital Transformation Director, Lux Med Benefity (Carrotspot LAB)
13.40–14.00

Diversity & Inclusion w branży IT. Jak zbudować lepsze miejsce pracy dla pracowników?

Opierając się na kilkudziesięciu audytach, dziesiątkach wywiadów z pracownikami i osobami zarządzającymi, prelegentka podzieli się z Państwem wnioskami z najczęściej powtarzanych błędów wśród firm próbujących zarządzać różnorodnością czyli obszarem z ang. Diversity, Equity and Inclusion (Różnorodność, Równe szanse i Włączanie). Podkreśli strategiczne znaczenie działań w tym aspekcie dla firm z branży IT na podstawie kilku case study Klientów. Podzieli się dobrymi praktykami i rozwiązaniami, które wpływają na zwiększenie satysfakcji z pracy pracowników - takimi które wymagają i nie wymagają dużego zaangażowania ze strony pracodawcy. 

Michalina Konkel Michalina Konkel, Dyrektorka ds. Rozwoju Organizacji, Ekspertka DEI, Diversity Hub
14.00–14.20

Mental health suport - jak dbać o zdrowie, kondycję psychiczną oraz dobre samopoczucie pracowników działów IT?

Wiemy, że dobre zdrowie psychiczne pozwala nam skutecznie radzić sobie ze stresem, uwalniać nasz potencjał, uczyć się i dobrze pracować. Jest integralnym elementem zdrowia i dobrego samopoczucia, który wspiera nasze indywidualne i zbiorowe zdolności do podejmowania decyzji, budowania relacji i kształtowania świata, w którym żyjemy. Dlatego powinniśmy dbać o swoje zdrowie psychiczne tak samo, jak o zdrowie fizyczne. W ING Hubs Poland zdrowie psychiczne to jeden z trzech filarów strategii wellbeingowej. Stąd, w ramach tego filaru wiele działań podejmowanych co roku takich jak m.in: infolinia wsparcia psychicznego, tzw. „peers suport”, czyli warsztaty dla osób chcących się nauczyć jak wspierać w kryzysie, webinary,  podcasty, sesje mindfulness. 

Zapraszamy do wysłuchania prelekcji, podczas której Ekspert podzieli się sprawdzonymi narzędziami wspierającymi działania wellbeingowe oraz udowodni ogromną rolę programów wellbeingowych w kształtowaniu i wdrożeniu kultury dobrostanu w organizacji.

Krzysztof Jóźwiak Krzysztof Jóźwiak, Lider Zespołu Health, Safety & Wellbeing, ING Hubs Poland
14.20–15.10

Lunch

SESJA HR
15.10–15.40

Jak stworzyć (nie)zaangażowany zespół?

Od ponad trzech lat uczymy się jak budować zespoły, których członkowie identyfikują się z produktami, organizacją i mają pełne poczucie przynależności do zespołu.  Opieramy się na swoim doświadczeniu, wiedzy i liczbach, które potwierdzają skuteczność tego co robimy. Zrezygnowałyśmy świadomie z wielu rzeczy, aby móc osiągnąć ten stan rzeczy, z którego jesteśmy dziś dumne. Jaka nasza zwinna metoda ? - NASZA WŁASNA oparta na 3 filarach, o których na pewno będziemy mówić. Dużo takich technicznych elementów ze Scruma bierzemy, ale scrum dotyka tylko części tego co robimy....Jesteśmy (nie)korporacyjni, (nie)strukturalni, (nie)uporządkowani… i o tym wszystkim opowiemy.

Lucyna Michniewicz-Ślaska Lucyna Michniewicz-Ślaska, CIO, Grupa Kapitałowa VOX
Agata Polak Agata Polak, Head of HR, Grupa Kapitałowa VOX
SESJA IT
15.10–15.40

PANEL DYSKUSYJNY - Rola sztucznej inteligencji w pracy zespołów IT

Wraz z postępem technologii sztuczna inteligencja staje się coraz bardziej powszechna w branży IT. Jej zastosowania obejmują szeroki zakres dziedzin, takich jak automatyzacja procesów, analiza danych, czy nawet rozwijanie aplikacji. W miarę jak narzędzia oparte na sztucznej inteligencji stają się coraz bardziej zaawansowane, pojawiają się pytania dotyczące wpływu tego rozwoju na pracę zespołów IT oraz samych programistów. Czy sztuczna inteligencja może zautomatyzować pewne aspekty pracy programistów? Czy może to prowadzić do wykluczenia zawodowego? Jak połączyć możliwości AI i potencjału ludzkiego?

Mariusz Chudy Mariusz Chudy, Partner, CEE Cloud & Digital Leader, PwC Polska
Mariusz Pietrzak Mariusz Pietrzak, Business Advisor, Consultant
Katarzyna Piotrowska Katarzyna Piotrowska, Country Manager, Cpl Poland
15.40–16.00

Rekrutacje IT – dobre praktyki

Podczas wystąpienia porozmawiamy, jak wygląda obecnie rynek IT w kontekście rekrutacji oraz derekrutacji. Przyjrzymy się dominującym trendom, rozważymy, jakie zmiany nas czekają, i zastanowimy się, w jaki sposób wpłyną one na przyszłość procesów rekrutacyjnych. Ponadto, odkryjemy innowacyjne praktyki oraz nowoczesne rozwiązania, które pomogą utrzymać konkurencyjność i dostosować się do szybko zmieniających się realiów branżowych.

Anna Brzezińska - Mattos Anna Brzezińska - Mattos, DEI Recruitment & Talent Management, The Talent Value
15.40–16.00

Robot (cobot) jako członek zespołu

Roboty jako członkowie zespołu, zwłaszcza w kontekście pracy i produkcji, stają się coraz bardziej powszechne i odgrywają ważną rolę w wielu branżach. Przykłady robotów/cobotów mogących działać jako członkowie zespołu znajdziemy w produkcji, logistyce, medycynie, przemyśle spożywczym, w badaniach i eksperymentach naukowych, wojsku czy usługach (np. hotele). Z perspektywy uczestników konferencji najpopularniejsze są zapewne roboty software’owe RPA, które automatyzują procesy biznesowe za pomocą oprogramowania. Roboty te mogą pracować z systemami komputerowymi, wykonywać rutynowe zadania związane z przetwarzaniem danych i wykorzystaniem aplikacji biznesowych. Dzięki temu mogą znacząco zwiększyć efektywność pracy zespołu, zwłaszcza w obszarach, które wymagają wielu powtarzalnych zadań. Jednakże z perspektywy działów IT temat kontroli nad nimi nie jest już taki oczywisty, o czym porozmawiamy podczas wystąpienia, a Ekspert podzieli się doświadczeniami Rhenus Automation w tej kwestii.

Bartosz Kochanowski Bartosz Kochanowski, Head of Process Automation Center, Rhenus Automation
16.00–16.20

Osoby neuroróżnorodne w zespołach IT

Jakie wyzwania stoją przed zarządami i działami HR w dobie wchodzenia na rynek pracy pokolenia Z? Czym jest neuroróżnorodność i dlaczego jest ważna dla Z-etek? Jaki ma wpływ na kreatywność i  innowacyjność firm? Jakie unikatowe kompetencje posiadają grupy neuroróżnorodnych pracowników, na co warto zwracać uwagę, a czego unikać?

Na te wszystkie pytania odpowiemy podczas prelekcji o wartości neuroróżnorodności. 

Bernadetta Bieszczanin Bernadetta Bieszczanin, Co-Owner, Spektrum Wrażliwości
16.00–16.20

Nowoczesny Leadership i job crafting - jak budować poczucie sensu w pracy? Rola menedżera w motywowaniu, angażowaniu i utrzymaniu kreatywności zespołów IT w czasach BANI World

Jak motywować i angażować w czasach kruchych i niestabilnych?  Jak rozmawiać z pracownikami i zespołem w czasach szalejącej inflacji, presji podwyżek i jeszcze różnych pokoleń? Craftowanie postaw - co i jak mówić, by zespół w pracy miał większą satysfakcję, czerpał radość i odczuwał dumę z wykonywanych zadań? Jak wyzwalać siłę zespołu i budować empowerment w pionach IT? Fixed i Growth Mindset - czyli na co mamy wpływ, a na co nie mamy jako Szefowie?

Marzena Sawicka Marzena Sawicka, Co-Founderka, Dyrektorka Zarządzająca, HILLWAY Training & Consulting
16.20–16.40

Employer Branding w IT – jak budować i wdrażać strategię opartą na danych i faktach. CASE STUDY BIEDRONKA

Jak budować strategię Employer Brandingową dla obszaru IT opartą na danych i faktach? Co zrobić, aby zaangażować pracowników działu IT w działania wizerunkowe? Czy Boss branding naprawdę działa? Odpowiedzi na te i inne pytania zostaną przedstawione w oparciu o działania wdrożone i obecnie prowadzone w Biedronce – firmie, która jest największym pracodawcą w Polsce. W wystąpieniu położony zostanie nacisk na to, co powinna zawierać taka kampania wizerunkowa oraz jak prowadzić efektywne działania promocyjne. Gwarantowane jest 100% praktyki i 0% teorii.

Agnieszka Ganclerz Agnieszka Ganclerz, Junior Employer Branding Manager, Biedronka
16.20–16.40

Learn-Unlearn-Relearn, jako droga do samorozwoju, budowania nowych kompetencji oraz otwartości na nowe doświadczenia

Każdy specjalista z branży IT widzi jak szybko zmienia się technologia, a w raz z nią jak często trzeba się uczyć od nowa. Ten zapał do nauki jednak u wielu z czasem gaśnie, a ogrom możliwości powoduje przytłoczenie i nie wiadomo na czym się skupić. W jaki sposób Managerowie i Dyrektorzy mogą wspomóc uczenie się w swoich zespołach, by nadal nasze zespoły były konkurencyjne rynkowo i przyciągały najlepszych specjalistów? Kiedy lepiej skierować na wybrane przez nas szkolenie, a kiedy dać budżet do dysponowania?

Rozwiążmy to systemowo…

Adrian Sasin Adrian Sasin, Managing Director, Szkoła Kierowników IT
16.40–17.00

HR-Tech - rozwiązania IT wspierające procesy HR-owe

2023 rok to czas rewolucji w podejściu do przetwarzania informacji. Ta zmiana dotyczy również systemów HRowych, które aktualnie są wykorzystywane w organizacjach. Na naszych oczach zachodzi transformacja w procesach zarządzania pracownikami w organizacjach, która zmieni zasady działania działów personalnych, a także zakresu ich obowiązków i odpowiedzialności. Będzie o najnowszych trendach, aktualnych wyzwaniach, a także potrzebach w zakresie systemów HR.

Piotr Pszczółkowski Piotr Pszczółkowski, Dyrektor ds. Cyfryzacji HR, Symfonia Sp. z o.o.
16.40–17.00

Zarządzanie zespołami rozproszonymi globalnie i wielokulturowymi

Czym są wielokulturowe zespoły rozproszone? Jakie jest ich znaczenie i najbardziej powszechne wyzwania związane z zarządzaniem nimi? Co warunkuje udane zarządzanie wielokulturowymi zespołami rozproszonymi? Jakie sa kryteria sukcesu, które każdy może zacząć stosować od jutra? Nie pozwólcie kulturze zjeść swojej strategii na sniadanie...

Mira Mech Mira Mech, Director, Global Projects & Bussines Integration, JTI (Japan Tobacco International)
17.00

Zakończenie konferencji

Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby konferencja odbyła się zgodnie z prezentowanym programem, jednak zastrzega się możliwość częściowych zmian godzin poszczególnych wystąpień.

Prowadzący konferencję

Radosław Mróz

Dziennikarz

Wśród prelegentów konferencji:

Ben Asfaha

CEO & Co-Founder, PipeLaunch

Marta Barcicka

Wykładowca, Wyższa Szkoła Biznesu-NLU, Co - founder, Neuron Cube, Doradca Zarządu ds. Operacyjnych, Alma S.A.

Bernadetta Bieszczanin

Co-Owner, Spektrum Wrażliwości

Andrzej Borczyk

Chief People Officer, CCC Group Central & Eastern Europe

Anna Brzezińska - Mattos

DEI Recruitment & Talent Management, The Talent Value

Mariusz Chudy

Partner, CEE Cloud & Digital Leader, PwC Polska

Agnieszka Ganclerz

Junior Employer Branding Manager, Biedronka

Szymon Jedynak

Zastępca Dyrektora Departamentu Architektury i Usług, Centrum e-Zdrowia

Krzysztof Jóźwiak

Lider Zespołu Health, Safety & Wellbeing, ING Hubs Poland

Arkadiusz Kamiński

HR Digital Transformation Director, Lux Med Benefity (Carrotspot LAB)

Stanisław Karpiński

Dyrektor IT, home&you

Bartosz Kochanowski

Head of Process Automation Center, Rhenus Automation

Katarzyna Konieczna

Senior HR Auditor Programu Top Employers, Top Employers Institute

Michalina Konkel

Dyrektorka ds. Rozwoju Organizacji, Ekspertka DEI, Diversity Hub

Paweł Kosz

Delivery Manager, Knowit Poland

Agnieszka Kucharska

Wicedyrektor, Departament Cyberbezpieczeństwa, Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Katarzyna Majewska

Head of HR - IT&DATA, Danone

Mira Mech

Director, Global Projects & Bussines Integration, JTI (Japan Tobacco International)

Lucyna Michniewicz-Ślaska

CIO, Grupa Kapitałowa VOX

Joanna Ostrowska – Szajnfeld

Managing Director, IT Strategy, Architecture and Governance Line, BNP Paribas Bank Polska S.A.

Mariusz Pietrzak

Business Advisor, Consultant

Katarzyna Piotrowska

Country Manager, Cpl Poland

Robert Pławiak

CIDO, CTO, Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Agata Polak

Head of HR, Grupa Kapitałowa VOX

Alessandro Poma

CRO, Commercial Director, Awesome Bytes

Piotr Pszczółkowski

Dyrektor ds. Cyfryzacji HR, Symfonia Sp. z o.o.

Marcin Safranow

VP of IT and Operations, Huuuge Games

Jakub Samelski

Dyrektor IT, KROSS S.A.

Adrian Sasin

Managing Director, Szkoła Kierowników IT

Marzena Sawicka

Co-Founderka, Dyrektorka Zarządzająca, HILLWAY Training & Consulting

Ewa Serwa

HR Agile Transformation Partner, Credit Agricole Polska S.A.

Robert Tomaka

Head of IT Infrastrukture & CISO, Diagnostyka S.A.

Katarzyna Załuska - Głuszczyńska

Dyrektor Departamentu Rekrutacji i Rozwoju, Credit Agricole Polska S.A.

Rekomendacje

Organizator

Partner strategiczny

Partner merytoryczny

Wystawcy

Patroni medialni

Lokalizacja konferencji

CENTRUM NAUKI KOPERNIK

Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJIMagdalena Sokulska
Tel. +48 662 287 862
[email protected]

Elżbieta Olszewska
Tel. +48 662 287 909
[email protected]

Klaudia Kałuska
Tel. +48 662 287 865
[email protected]