WARSZTAT: Samozarządzanie - kluczowy aspekt efektywnego dostarczania wartości.

Zespołowa gra online, skoncentrowana na praktycznym porównaniu różnych modeli zarządzania.

Będziemy poruszać się na dwóch osiach:

  • niezależności vs. braku decyzyjności
  • współpracy vs. jej braku

 

Każda aktywność ustawiona jest na pracę w jednym z czterech modeli (pracujemy w każdej kombinacji). Umożliwia to uczestnikom porównanie nie tylko efektywności poszczególnych wariantów, ale także poznanie odczucia jakie towarzyszy pracownikom w konkretnym przypadku. Odczucie tego na „własnej skórze” zmienia postrzeganie modeli i otwiera uczestnika na zmianę punktu widzenia.

 

Czego nauczą się uczestnicy:

  • jaką przewagę daje samozarządzanie w zespole,
  • jak zbudować zespół wokół celu i wartości,
  • jak pracuje się przy braku niezależności i braku współpracy,
  • metody zacieśnienia współpracy w zespole przy pomocy otwartego narzędzia.

Miejsce: ZOOM
Czas trwania: 3h
Max. liczba uczestników: 20

Łukasz Filut

CEO

Pierwszy lider zmiany w DAC Software. Z serca Scrum Master, z nadania prezes DAC Software - spółki informatycznej holdingu EDP Auto i “robiącej” IT dla wszystkich swoich marek, m. innymi Qarson.

Praktyk metodyk zwinnych od 10 lat. Specjalizuje się w wykorzystaniu Scruma oraz LeSS (Large-Scale Scrum). Wdrażał zwinność w wielu branżach - IT, automotive, retail, szkolnictwie czy marketingu. Zbierał zwinne doświadczenie pracując od członka zespołu wytwórczego, Scrum Mastera, Właściciela Produktu po managera odpowiedzialnego za transformację, portfolio czy strategię firmy.

Wykładowca, trener oraz opiekun studiów podyplomowych “Zwinne zarządzanie usługami” na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Współtwórca 4 gier managerskich uczących metodyk zwinnych. Pracował dla takich firm jak Grupa Allegro, PayU, Qarson, TEB Akademia/Wyższe Szkoły Bankowe.