Pracownia Gier Szkoleniowych

Pracownia Gier Szkoleniowych istnieje od 2004 roku jako pierwszy w Polsce dostawca programów szkoleniowych opartych o autorskie gry i symulacje biznesowe. Dotychczas z Pracownią Gier zagrało ponad 80 000 osób z całego świata – od Meksyku, przez Brazylię, Tajlandię, po Chorwację, Węgry, Czechy, Niemcy, Rosję i wiele innych. W Pracowni powstają nowoczesne programy rozwojowe dla managerów, liderów, specjalistów oraz członków zarządów i TOP kadry.

Siłą Pracowni Gier jest połączenie nowoczesnych narzędzi z teoriami naukowymi, mądrej zabawy z ambitnymi grami oraz autorskich technologii z konkretnymi celami biznesowymi. Dziś Pracownia Gier oferuje największy wybór gier szkoleniowych w Polsce – ponad 60 gier i symulacji biznesowych, które ilustrują współczesne wyzwania organizacji. W 2020 roku zaprojektowaliśmy 12 produktów w oparciu o interaktywne ćwiczenia oraz gry online.

Pracownia Gier to największy w Polsce dostawca usług i narzędzi szkoleniowych z użyciem gier i symulacji. Projektanci Pracowni Gier zaprojektowali gry dla największych marek globalnych, z szerokiego spektrum tematów (wartości firmowe, onboarding, wdrożenie nowego produktu, procesy firmowe, struktura, tematy społeczne). Symulacje biznesowe Pracowni Gier są wykorzystywane na prestiżowych uczelniach, w tym studiach podyplomowych oraz MBA.

Cała nasza oferta jest dostępna zarówno online jak i stacjonarnie, a wszystkie produkty oferujemy w języku polskim oraz angielskim.

W 2021 nasza oferta szkoleniowo-integracyjna skupia się na 4 obszarach:

Zapraszamy do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikujemy informację o spotkaniach otwartych oraz premierach nowych gier:
FB: https://www.facebook.com/Pracownia.Gier.Szkoleniowych
LN: https://www.linkedin.com/company/pgs-pracownia-gier-szkoleniowych

Jeśli chcesz:

  • nawiązać z nami współpracę,
  • otrzymywać informację o premierach najnowszych gier,
  • wziąć udział w bezpłatnych rozgrywkach gier teambuildingowych online,
  • pobrać nasze autorskie opracowanie Talenty w Polskich Organizacjach,

Zostaw kontakt przez formularz lub napisz do nas [email protected]

 

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępne:


Patrycja Zielińska
PR&Marketing Manager
Pracownia Gier Szkoleniowych

Patrycja odpowiada za komunikację i promocję portfolio Pracowni Gier od 2015 roku. Organizuje spotkania z klientami, zarządza kanałami social mediowymi oraz relacjami partnerskimi. Związana z marketingiem od 2012 roku.


Anna Werner,
Business Development Manager
Pracownia Gier Szkoleniowych

Anna specjalizuje się w angażujących rozwiązaniach szkoleniowych. Doradza klientom w zakresie akademii szkoleniowych, spotkań integracyjnych oraz procesów wdrażania pracowników. Związana z branżą szkoleniową od 10lat. Współpracuje z różnymi branżami, szczególnie logistyka, budownictwo, FMCG oraz automotive.