Natek

NATEK świadczy usługi outsourcingu IT klientom z całego świata. Dzięki zespołowi ponad 600 ekspertów wspieramy cyfrową transformację naszych partnerów we wszystkich naszych lokalizacjach.

Pracując nad międzynarodowymi projektami na dużą skalę, NATEK wykorzystuje swoją strategiczną pozycję w regionie CEE. Firma powstała w Czechach w 2004 roku, a obecnie posiada biura w Polsce, Bułgarii, Czechach i na Słowacji. W naszych działaniach kierujemy się wartościami marki: wiedzą, odpowiedzialnością i partnerstwem, a wszystko, co robimy, ukierunkowane jest na dostarczanie najlepszych usług naszym klientom oraz zapewnienie naszym specjalistom dalszego rozwoju kariery w IT.

NATEK specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu Customer Support, usługach związanych w Infrastrukturą IT, usługach rozwoju i utrzymania oprogramowania oraz testowania i kontroli jakości. NATEK ma także wieloletnie doświadczenie w zapewnianiu usług utrzymaniowych SAP, w tym wsparciu technicznym i utrzymaniu aplikacji, modernizacji ich środowisk SAP. Projekty te realizowane są w biurach klientów lub w naszych centrach usług w Gdańsku i Koszycach.

Aby dowiedzieć się więcej o NATKU, wejdź na naszą stronę: natek.eu.

Wideo

Podcast

Materiały dodatkowe

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Joanna Pejo
Head of HR and Recruitment
NATEK

Dyrektor działu HR i rekrutacji. Posiada 12-letnie doświadczenie w rekrutacji, pozyskiwaniu talentów oraz budowania marki pracodawcy. Od lat związana z rekrutacją w branży IT. Specjalizuje się w pozyskiwaniu, badaniu i zarządzaniu kompetencjami. Doświadczenie zdobywała w obszarze sprzedaży, następnie w obszarze consultingu HR. Od 9 lat związana z NATEK, gdzie poza rekrutacją, pozyskiwaniem talentów, odpowiedzialna jest również za wspieranie rozwoju biznesu, budowanie doświadczeń kandydatów i pracowników, a również HR. Wierna fanka podejścia zwinnego Agile i innowacyjności.
Wykształcenie w obszarze psychologii, zarządzania kompetencjami i employer brandingu zdobywała w prestiżowych uczelniach UKSW, ALK, AGH i Universita Karlova w Pradze. Pasjonuje się trekkingiem w górach i oczywiście trendami w HR.

 


Bartłomiej Przytarski
Integration Team Leader, Technical Leader
NATEK

Linuxowiec i sieciowiec z ponad 15 letnim doświadczeniem, pasjonat informatyki i poznawania nowych technologii w szczególności automatyzacji czy infrastruktury jako kod (IaaC). Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania i sprzętu związanych z sieciami DOCSIS i telewizją cyfrową w sieciach kablowych
Obecnie Integration Team Leader oraz Technical Leader zespołu dostarczającego rozwiązania Digital Security dla Operatorów Telekomunikacyjnych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Gadżeciarz, entuzjasta smart home. Z firma NATEK związany od ponad dwóch lat.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Dla wybranych 10 osób przewidziane są upominki

Weź udział