FranklinCovey

FranklinCovey - to globalna firma doradczo-szkoleniowa obecna w 150 krajach, która specjalizuje się w rozwoju przywództwa, budowaniu kultury zaufania, współodpowiedzialności oraz skuteczności w realizacji celów i odpowiada na ponad 90% wszystkich wyzwań menedżerskich. W Polsce szkolenia w oparciu o metodologię 7 Nawyków skutecznego działania są bardzo wysoko ocenianie przez uczestników dzięki ich unikatowemu i kompleksowemu podejściu do osiągania oczekiwanych rezultatów poprzez trwałą zmianę ludzkich postaw i zachowań.

Co roku na świecie z tych rozwiązań korzysta ponad 700 tys. osób, a wybierają je głównie z uwagi na:

  • Pasję i autentyczność trenerów;
  • Kompleksowe podejście z badaniami przed i po szkoleniu;
  • Materiały i plany wdrożeniowe;
  • Elastyczne formy realizacji: na żywo, online, przygotowanie trenerów wewnętrznych, samodzielne projektowanie oraz realizacja programów rozwojowych w ramach dostępu do platformy All Access Pass.
  • Praktyczność warsztatów, dających przestrzeń na wymianę doświadczeń z innymi profesjonalistami.

Kontakt:
Beata Kunicka
Business Relations Manager
Email: [email protected]
Tel.:692485431
www.franklincovey.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie na https://franklincovey.pl/konkurs/ , w którym nagrodą jest jeden z dziesięciu egzemplarzy polskiego wydania książki „4DX, czyli 4 Dyscypliny Realizacji”, #1 Biznesowego bestsellera the Wall Street Journal.

Zapraszamy na darmowe warsztaty online:
„Sprawny Menedżer. Delegowanie bez mikrozarządzania”

Na których dowiesz się, jak realizować cele poprzez swój zespół tak, by nie wpadać ani w pułapkę mikronadzoru, ani utraty kontroli. Poznasz przepis na delegowanie, które rozwija inicjatywę i efektywność pracowników w bardzo praktyczny sposób przy pomocy planera delegowania zadań. Zobaczysz skuteczne i nieskuteczne sposoby delegowania na podstawie interesującego przypadku wideo.Zbudujesz w sobie mentalność szefa, który wygrywa dzięki zespołowi, a nie jest samotnym strzelcem. Przećwiczysz w grupie delegowanie trudnych projektów na zasadzie wspólnej korzyści oraz sposoby interweniowania, kiedy efektywność pracy spada.

Weź udział

Wideo

 

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępna:


Marta Pyrz
Trenerka, konsultantka
FranklinCovey

Trenerka i konsultantka z kilkunastoletnim doświadczeniem biznesowym w jednej z największych globalnych korporacji (top 50 firm w rankingu Fortune). Od kilku lat łączy praktykę biznesową z warsztatem coachingowym, czerpiąc z perspektywy licznych klientów biznesowych. Jako menedżer wyższego szczebla w branży marketingu rozwijała globalne marki, zarządzała międzynarodowym, dużym zespołem w wielu lokalizacjach, rozwinęła i promowała licznych podwładnych.
W działalności trenerskiej łączy trzy filary doświadczeń:

  • warsztat doświadczonego trenera
  • zrozumienie dylematów biznesu i menedżera
  • doświadczenie certyfikowanego coacha, by zmaksymalizować efekty programów FranklinCovey w biznesowej praktyce klienta.