T-Mobile

T-Mobile Polska to jedna z największych firm technologicznych w Polsce, zapewniająca pełen zakres usług telekomunikacyjnych klientom indywidualnym i firmowym. Przynależność do Grupy Deutsche Telekom, działającej w 50 krajach na świecie, umożliwia korzystanie ze wspólnych, sprawdzonych rozwiązań. T-Mobile Polska oprócz usług mobilnych oferuje usługi stacjonarne, a także szeroką ofertę produktów ICT.

W odpowiedzi na wyzwania związane z rosnącą skalą cyberzagrożeń, T-Mobile dysponuje szerokim wachlarzem usług bezpieczeństwa, które skutecznie chronią firmę przed cyberatakami. Jest dostawcą wszystkich niezbędnych komponentów, zarówno w warstwie usługowej, sprzętowej, oprogramowania oraz sieciowej. Świadczy usługi w oparciu o technologie wiodących producentów, takich jak Splunk, QRadar, Fortinet, Palo Alto Networks, Arbor Networks, Radware, Cisco, F5, Imperva. T-Mobile Polska dysponuje działającym 24 godziny, 7 dni w tygodniu Security Operations Center - centrum zarządzania incydentami i bezpieczeństwem IT oraz zapleczem ponad 30 inżynierów bezpieczeństwa w 3 liniach wsparcia technicznego.

Dowiedz się więcej: www.biznes.t-mobile.pl

Wideo

Dodatkowe materiały

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Damian Safonow
IT Project Manager
T-Mobile Polska S.A.

Product Manager z 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu produktami i projektami w branży IT u producentów oprogramowania i dostawców rozwiązań ICT. W T-Mobile Polska odpowiedzialny za usługi bezpieczeństwa mobilnego, chmurowe rozwiązania cyberbezpieczeństwa, kompleksową ochronę aplikacji webowych i sieci komputerowych.
Na co dzień wspiera tworzenie mechanizmów ochrony przed cyberzagrożeniami i dba o spełnianie wymagań prawnych. Posiada duże doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi dostawcami rozwiązań ICT oraz w rozwoju narzędzi poprawiających jakość i optymalizujących koszty.


Maciej "Stefan" Stefaniak
Cyber Security Advisory Team Leader
T-Systems

Manager/konsultant cyberbezpieczeństwa z ponad 20 letnim doświadczeniem w obszarze wspierania procesów biznesowych technologami IT, od 10 lat koncentrujący się na aspektach zapewnienia ciągłości biznesowej i bezpieczeństwa danych, procesów i organizacji pod kątem zagrożeń cybernetycznych.
Maciej "Stefan" Stefaniak w T-Systems Polska, spółce córce T-Mobile Polska, jest odpowiedzialny za rozwój kompetencji i realizację projektów w obszarach cyberbezpieczeństwa, rozwiązania sieciowych i bezpiecznej wirtualizacji.