OpenBiz

OpenBIZ Sp. z o.o. jest podmiotem o 100% polskim kapitale, działającym na rynku w obecnym kształcie od 2013. Spółka specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań firmy Tenable Inc., lidera w branży oprogramowania do detekcji podatności, badania zgodności z normami oraz pomiaru poziomu ryzyka towarzyszącego systemom i sieciom teleinformatycznym oraz systemom automatyki przemysłowej. OpenBIZ Sp. z o.o. posiada wysoko wyszkoloną kadrę, która przeszła pełen proces certyfikacyjny producenta systemów.

Spółka posiada status Centrum Kompetencyjnego w zakresie produktów i rozwiązań firmy Tenable Inc. oraz uprawnienia do autoryzowanej instalacji oraz wdrażania jej produktów (Tenable Certified Delivery Engineers) OpenBIZ nie ogranicza się wyłącznie do dostawy i wdrażania oprogramowania, ale świadczy również zaawansowane usługi, poczynając od wsparcia w zakresie inwentaryzacji bezpieczeństwa, poprzez tworzenie modułów badających zgodność z wymogami norm i prawa, a na realizacji zabezpieczenia kontrwywiadowczego kończąc.

OpenBIZ posiada audytorów wiodących ISO 27001, ISO 22301 oraz specjalistów d/s ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. OpenBIZ posiada również szerokie kompetencje w zakresie integracji systemu Security Center z systemami zewnętrznymi, w tym: SIEM, Mobile Device Management oraz systemami ticketowymi (JIRA, OTRS) w głównej mierze dzięki autorskim rozwiązaniom programistycznym, które rozszerzają funkcjonalność systemu Security Center. Wśród klientów spółki znajdują się banki, firmy ubezpieczeniowe, medyczne, służby mundurowe, zakłady przemysłowe oraz spółki kolejowe. Potwierdzeniem kompetencji OpenBIZ jest status Platynowego Partnera firmy Tenable Inc.az spółki kolejowe. Potwierdzeniem kompetencji OpenBIZ jest status Platynowego Partnera firmy Tenable Inc.

Kontakt: [email protected]

Wideo

Dodatkowe materiały

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


dr Jerzy Osek
inżynier senior Tenable
OpenBIZ

Dr. Jerzy Osek, inżynier senior Tenable w Centrum Kompetencyjnym OpenBIZ Sp. z o.o., posiadacz pełnej certyfikacji Tenable Inc. Główny szkoleniowiec firmy, współautor metodyki szkoleniowej i podręczników, analityk techniczny i biznesowy, programista. Nadzorował zaawansowane usługi integratorskie u największych klientów firmy.


Mieczysław Pruszyński
Szef Pionu Audytów
OpenBIZ

Szef Pionu Audytów OpenBIZ Sp. z o.o., Audytor Wiodący ISO 27000 oraz ISO 22301. Praktyk budowy i analizy regulacji związanych z Rekomendacjami D i KNF oraz RODO, specjalista do spraw implementacji wymogów Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa


Andrzej Smirnow
starszy inżynier Tenable
OpenBIZ

Starszy inżynier Tenable w centrum Kompetencyjnym OpenBIZ, posiadacz pełnej certyfikacji Tenable, specjalista analityki bezpieczeństwa systemów IT i OT, wdrożeniowiec, projektan i twórca systemów integracji biznesowej ryzyka.