Kemp

Rozwiązania równoważenia obciążenia oraz monitoringu wydajności sieci i wykrywania zagrożeń w całym łańcuchu dostarczania aplikacji stanowią potwierdzoną przez użytkowników i nie do przecenienia wartość dla Klientów firmy. Możliwość reagowania na zagrożenia związane czy to z wydajnością czy bezpieczeństwem teleinformatycznym również dzięki uproszczonemu wdrożeniu, elastycznemu licencjonowaniu i najwyższej klasy obsłudze technicznej stanowią kompletną ofertę odpowiadającą potrzebom współczesnych działów IT. Innowacja oraz szybkie reagowanie na potrzeby użytkowników sprawiają, że aktualnie Kemp jest światowym dostawcą najpopularniejszych rozwiązań równoważenia aplikacji z ponad 100 tysiącami wdrożeń w 138 krajach.

Przejmij kontrolę nad AX na stronie kemp.ax.

Kontakt: [email protected]

Wideo

Dowiedz się więcej

Materiały do pobrania (PDF)

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Klaudyna Busza - Kujawska
Senior Presales Engineer
Kemp Polska

Klaudyna Busza-Kujawska jest specjalistą zajmującym się od lat tematyką monitoringu sieci w oparciu o technologię NetFlow i pochodne. Absolwentka Politechniki Poznańskiej, magister inżynier Elektroniki i Telekomunikacji. Od początku 2015 roku związana z firmą Flowmon Networks jako Senior Presales Engineer. Wraz z akwizycją Flowmon przez Kemp Technologies w 2020 roku zasiliła szeregi działu technicznego połączonych firm w regionie CEE koncentrując się na Polsce. Jest odpowiedzialna za projekty związane z pełnym portfolio firmy czyli monitorowaniem i zapewnieniem działania sieci i aplikacji pod kątem wydajności jak i bezpieczeństwa sieci na całej ścieżce przebiegu aplikacji.


Sebastian Zamora
Sales Manager Poland
Kemp Polska

Sebastian Zamora posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku sieci i bezpieczeństwa teleinformatycznego pełniąc na przestrzeni lat funkcje związane z budową kanału sprzedaży i zarządzaniem sprzedażą w Polsce. Od 2019 roku pełni rolę Sales Managera w Polsce i Krajach Bałtyckich rozwiązań Flowmon Networks. Wraz z akwizycją Flowmon przez Kemp Technologies w 2020 roku zasilił dział sprzedaży połączonych organizacji w regionie CEE. Aktualnie odpowiada za promocję i sprzedaż pełnego portfolio firmy w Polsce.