Fujitsu

Fujitsu Poland (www.fujitsu.com/pl/) jest doradcą technologicznym wspierającym firmy w procesach transformacji cyfrowej i ekspertem w zakresie rozwiązań biznesowych. Jest to jeden z głównych dostawców nowych technologii i profesjonalnego sprzętu w zakresie IT i komunikacji (ICT) dla ponad 100 krajów w Europie, Azji i Afryce. Fujitsu proponuje efektywne narzędzia i usługi, koncentrujące się na najważniejszych punktach sprawnego funkcjonowania biznesu w cyfrowej przestrzeni. Bogata oferta marki skierowana jest do organizacji wszelkich rozmiarów.

Wyróżnikiem marki Fujitsu jest profesjonalna kadra ekspercka, oferująca klientom kompleksowe wsparcie i wprowadzająca wewnątrz organizacji najwyższy poziom dojrzałości biznesowej w zakresie procesów IT.

Obecnie na polskim rynku klienci mogą korzystać z doradztwa ponad 3 tysięcy ekspertów w obszarach cyfrowej transformacji biznesu: Data Driven Transformation & Data Center, Hybrid IT & Multi-Cloud Services, Workforce & Workplace Transformation, Data & Cyber Security, Business Process Services, Service Desk, Service Management, DX Services i wielu innych. Od lat marka buduje bogate portfolio klientów z szerokiego przekroju branż i sektorów. Fujitsu Polska zatrudnia ekspertów w Warszawie, Łodzi i w Katowicach. Co istotne, w Polsce działa także Global Delivery Center, świadczące usługi w zakresie pierwszego i drugiego poziomu wsparcia IT dla klientów korporacyjnych, przede wszystkim z branży finansowo-bankowej i telekomunikacyjnej w ponad 10 językach obcych.

Wideo

Dodatkowe materiały

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Robert Pakowski
Data Center Transformation Architect
Fujitsu

Inżynier z kilkunastoletnim doświadczeniem pozyskanym w międzynarodowym środowisku IT w obszarach takich jak: storage, data protection, serwery. Ma szeroką wiedzę z zakresu systemów i rozwiązań technologicznych Fujitsu, Microsoft, VMware, Veritas, Quantum, NetApp, potwierdzoną pozyskanymi certyfikatami.
W Fujitsu odpowiada za przygotowanie wdrożeń, kompletnych rozwiązań dla przedsiębiorstw oraz konsultacje techniczne i biznesowe z klientami.


Jakub Zaborowski
Network Engineer
Fujitsu

Lider zespołu Professional Services Fujitsu Polska, Network Engineer. Ponad 13-to letnie doświadczenie w branży IT, od ponad 5-ciu lat w Fujitsu. Regularnie zaangażowany w projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa, głównie w obszarze DC, dla klientów publicznych i prywatnych.

Dla pierwszych trzech osób, które odpowiedzą prawidłowo na pytania, przygotowaliśmy zestawy nagród:

  • voucher na konsultację ekspercką z zakresu data security z Wojciechem Wróblem
  • box z gadżetami od Fujitsu

Weź udział w quizie