Fortinet

Firma Fortinet (NASDAQ: FTNT), dzięki swojej misji zabezpieczania ludzi, urządzeń, aplikacji i danych, gdziekolwiek się znajdują, umożliwia stworzenie cyfrowego świata, któremu zawsze można ufać. Dlatego największe światowe przedsiębiorstwa, dostawcy usług i organizacje rządowe wybierają Fortinet, aby bezpiecznie przyspieszyć swoją cyfrową transformację. Platforma Fortinet Security Fabric zapewnia szeroką, zintegrowaną i zautomatyzowaną ochronę przed różnego rodzajami ataków. Zabezpiecza urządzenia i dane o znaczeniu krytycznym oraz połączenia od centrum danych, przez chmurę, po biuro domowe. Ponad 530 tys. klientów zaufało firmie Fortinet w zakresie ochrony swoich firm, co sprawia, że firma zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem liczby dostarczonych urządzeń zabezpieczających. Instytut szkoleniowy Fortinet NSE, działający w ramach programu firmy Training Advancement Agenda (TAA), zapewnia jeden z najobszerniejszych programów edukacyjnych w branży, dzięki czemu szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i nowe możliwości zawodowe są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://www.fortinet.com, na blogu Fortinet lub w FortiGuard Labs

Wideo

Hostersi specjalizują się w projektowaniu i utrzymaniu infrastruktur IT (on-premise, cloud, hybrid i serverless), wdrażaniu chmury obliczeniowej oraz usługach DevOps ze wsparciem 24/7/365. Firma implementuje rozwiązania wysokiej dostępności (HA), disaster recovery (DR), CI/CD (continuous integration/continuous deployment), zgodne z normami GDPR/RODO, PCI DSS, ISO, czy HIPAA.

Hostersi są oficjalnym partnerem największych dostawców chmurowych: Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure i Google Cloud.

Posiadając certyfikat ISO 27001: 2017, firma spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Spółka Hostersi została uplasowana w rankingu FT1000 pośród najszybciej rosnących firm Europy według Financial Times.

Dodatkowe materiały

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępny:


Paweł Wojciechowski
Business Development Manager
Fortinet

Z branżą IT związany od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. dla Hewlett-Packard, EMC i Symantec, będąc odpowiedzialny za rozwój biznesu w Polsce, jak również Austrii, Czechach, Słowacji i krajach bałtyckich. Absolwent Politechniki Warszawskiej, University of Bristol oraz programu MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Obecnie w firmie Fortinet pełni funkcję Business Development Manager.


Albert Tischbierek
Senior Account Manager
Hostersi

Z branżą IT związany od 15 lat. Przez większość swojego życia zawodowego pomaga firmom w Niemczech, Danii, Norwegii, Szwecji i Wielkiej Brytanii osiągać cele biznesowe dzięki udanej współpracy z dostawcami usług outsourcingowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Interesuje się możliwościami wykorzystania nowoczesnych technologii i metod analizy danych w celu optymalizacji i usprawniania organizacji, w szczególności automatyzacją procesów, uczeniem maszynowym i analityką predykcyjną. Prywatnie zapalony perkusista i miłośnik kultury japońskiej.