COIG

COIG SA to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania. Spółka umiejętnie wykorzystuje siedemdziesięcioletnie doświadczenie i najnowsze osiągnięcia informatyki dla zapewnienia klientom wsparcia w obszarach zastosowań IT oraz cyberbezpieczeństwa. Spółka oferuje rozwiązania począwszy od podstawowych zagadnień wspomagania zarządzania w dużych organizacjach o strukturze korporacyjnej, poprzez informatyzację urzędów administracji publicznej, aż po funkcjonalne rozwiązania dla małych i średnich jednostek organizacyjnych.

COIG SA świadczy między innymi usługi w zakresie bezpieczeństwa: przeprowadza audyty, testy penetracyjne, dostarcza i wdraża systemy bezpieczeństwa, doradza jak bezpiecznie przechowywać dane, a także realizuje usługę Security Operation Center.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.coig.pl/
Mail: [email protected]
Nr tel. 32 757 33 50

Wideo

Dodatkowe materiały

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępny:


Marek Ujejski
IT Security Expert - CISM, CPDSE Board Adviser
COIG S.A.

Ponad 40 letnie doświadczenia w świecie informatyki, począwszy od projektowania sterowników, systemów komputerowych, poprzez wieloletnią ścieżkę managerską w firmach IT, bankach i instytucji publicznej. Współtworzył wielkie systemy informatyczne, budował pierwsze komórki bezpieczeństwa w tych instytucjach. Przedstawiciel Polski w EIDAS Working Group Komisji Europejskiej, współtwórca tego rozporządzenia i rozporządzeń wykonawczych UE. Po zakończeniu aktywności managerskiej od 5 lat aktywnie zajmuje się audytem i testami penetracyjnymi realizowanymi przez COIG S.A. , także w podmiotach objętych ustawą o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Autor wielu publikacji dotyczących modelu usług, projektowania infrastruktury oraz RODO w prasie specjalistycznej. Wieloletni prezenter tej tematyki na konferencjach krajowych i zagranicznych.