S.E.R Solution Polska

SER Group jest wiodącym dostawcą inteligentnego oprogramowania do zarządzania informacjami i automatyzacji procesów. Pakiet Doxis4 ECM, stworzony przez SER Group, jest używany codziennie przez ponad 5 milionów użytkowników na całym świecie – lokalnie, hybrydowo lub w chmurze. Algorytmy Machine Learning i Deep Learning w Doxis4 Cognitive Services, umożliwiają m.in. inteligentne wyszukiwanie, oraz automatyzację procesów analizy treści.

Ujednolicona platforma SER Group umożliwia zarządzanie treścią oraz automatyzację procesów związanych z cyfrowym obiegiem dokumentów, m.in. z procedowaniem umów i faktur. Firma posiada ponad 35-letnie doświadczenie i działa obecnie w 23 lokalizacjach na całym świecie, dając pracę ponad 600 pracownikom.

SER Group uznawana jest za jednego z najlepszych dostawców systemów ECM na świecie przez niezależne firmy analityczne, takie jak Gartner czy Forrester Research. Firma może się również pochwalić licznymi certyfikatami potwierdzającymi najwyższe bezpieczeństwo oferowanych usług, w tym certyfikatem SOC2 Type 1 dla Doxis4.

S.E.R. Solutions Polska Sp. z o.o.
ul. Przyokopowa 31
01-208 Warszawa
Tel.: +48 22 4365695
www.sergroup.com/pl

Wideo

Doxis4 iRoom w Eissmann Group Automotive

Materiały dodatkowe

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Andrzej Pijanowski
Account Manager
S.E.R Solutions Polska

Korzystając z ponad 12-letniego doświadczenia w sektorze IT, od ponad 6 lat wspiera rozwój SER Group w Polsce i na świecie. Absolwent Uniwersytetu Południowej Danii w Odense na wydziale Inżynierii Komputerowej.

Karierę zawodową rozpoczął w Danii w branży retail szlifując swoje umiejętności interpersonalne - odpowiedzialny za obsługę klienta B2C, sprzedaż i zarządzanie. Wszedł w świat IT pełniąc role analityka, architekta rozwiązań oraz programisty - umiejętności programistyczne, z biegiem lat, utracił już chyba bezpowrotnie.

W Polsce rozwijał swoje umiejętności w zakresie doradztwa IT, koncentrując się w szczególności na:

  • analizie i projektowaniu procesów biznesowych
  • analizie wymagań i ich wymiarowaniu
  • zarządzaniu projektami
  • a przez ostatnie 6 lat na sprzedaży i rozwoju biznesu SER Group

Niezależnie od pełnionej roli zawsze trzymający się blisko technologii. Wspomagał procesy E2E począwszy od sprzedaży po wdrożenie każdej wykorzystywanej technologii - w szczególności CRM i ECM.Arkadiusz Łysiak
Presale Engineer
S.E.R Solutions Polska

Pracując w SER GROUP jako Presale Engineer, wspieram rozwój firmy w zakresie wiedzy technicznej związanej z platformą Doxis4. Od najmłodszych lat fascynuję się technologią zawsze starając się ją zrozumieć. Jestem dumnym absolwentem Politechniki Warszawskiej, gdzie miałem możliwość zdobywać wiedzę w zakresie najnowszych technologii ucząc się od najlepszych.

Przez ostatnie lata zdobywam doświadczenie w sektorze IT, gdzie zaczynając jako programista miałem dotychczas okazję prowadzić projekty, tworzyć analizę wymagań jak i wdrażać rozwiązania typu workflow. Pracując w Niemczech zyskałem możliwość rozwoju osobistego w międzynarodowym środowisku, pilnie przyglądając się zachodniemu modelowi wdrażania i sprzedaży Systemów IT.

Bez względu na stanowisko, zawsze kieruję się zamiłowaniem do technologii podążając ścieżką najnowszych rozwiązań informatycznych. Korzystając z moich doświadczeń chciałbym podzielić się wiedzą odnośnie zarządzania treścią w przedsiębiorstwach z platformą Doxis4.