NTT

NTT Ltd. jest globalną firmą dostarczającą rozwiązania technologiczne. Pracujemy z partnerami na całym świecie, by osiągnąć najlepsze wyniki biznesowe dzięki inteligentnym rozwiązaniom opartym o analitykę danych, zdalną współpracę i najnowsze produkty cyberbezpieczeństwa. Nasze rozwiązania pozwalają firmom przechodzić cyfrową transformację - chmura hybrydowa, data center, contact center, współpraca na odległość czy wdrożenia z zakresu infrastruktury IT to obszary, w których jesteśmy ekspertami.

Jako globalna firma ICT zatrudniamy ponad 40 tysięcy osób w 57 krajach. Wierzymy, że razem tworzymy przyszłość opartą na współpracy. Odwiedź nas na: connect.hello.global.ntt/NTT_Poland lub wejdź na nasz profil na LinkedIn.

Wideo

Materiały dodatkowe

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępny:


Marcin Krzemieniewski
Manager Zespołu Bezpieczeństwa
NTT Ltd.

Marcin Krzemieniewski, Manager Zespołu Bezpieczeństwa w NTT, odpowiedzialny za zespół architektów rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwem. Od początku swojej pracy zawodowej związany z rynkiem entreprise. Praktyczne doświadczenia zdobywane w utrzymaniu, rozwoju oraz projektowaniu infrastruktury bezpieczeństwa przekłada na zdolność do rozwiązywania realnych problemów po stronie Klienta. Prywatnie nurek i miłośnik komiksu.