Grandmetric

Jako firma technologiczna, Grandmetric specjalizuje się w projektowaniu, automatyzacji i produkcyjnym utrzymywaniu bezpiecznych systemów sieciowych oraz sieci bezprzewodowych klasy Enterprise.

Do ochrony systemów IT podchodzimy zachowując kontekst i wzajemne zależności między przepływem danych, dostępem do systemów i sposobem pracy użytkowników.

Realizujemy audyty bezpieczeństwa, licencji i testy penetracyjne (również z wykorzystaniem elementów Social Engineering).

Jesteśmy jedną z niewielu firm integratorskich, w której łączy się podejście tradycyjne (zwane SysOps – System Operations) oraz nowatorskie, nastawione na działania „zwinne” (zwane DevOps – Development and Operations). Dzięki temu nasi klienci z jednej strony mogą liczyć na stabilne utrzymanie usług IT, a z drugiej na szybką adaptację do stale zmieniających się warunków biznesowych.

75% naszych klientów to firmy produkcyjne mające swoje oddziały w Polsce i za granicą.

Odwiedź nas na stronie internetowej www.grandmetric.com/pl lub na naszym profilu na LinkedIn.

Grandmetric Sp. z o.o.
ul. Metalowa 5
60-118 Poznań

Materiały dodatkowe

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępny:


Jakub Fabiś
Dyrektor Handlowy
Grandmetric

Od 13 lat na styku biznesu i technologii, aktywnie wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań Entrerprise i Security. Zawsze pełen inicjatywy, kładzie nacisk na zrozumienie potrzeb i celów kadry zarządzającej i działów technicznych. Brał udział w fazie przygotowawczej projektów audytów bezpieczeństwa u kluczowych klientów Grandmetric. Opiekuje się projektami związanymi z transformacją cyfrową klientów z branży przemysłowej.

Konkurs