RedHat

Red Hat jest największym dostawcą korporacyjnego oprogramowania open source na świecie. Firma działa ze społecznością, aby dostarczać niezawodne i wydajne technologie systemu Linux, chmury hybrydowej, kontenerów i Kubernetes.

Red Hat pomaga klientom integrować nowe i dotychczasowe aplikacje IT, opracowywać aplikacje cloud native, budować środowiska oparte na jej systemie operacyjnym, a także automatyzować i zabezpieczać złożone środowiska informatyczne oraz nimi zarządzać.

Jako strategiczny partner dostawców chmury, integratorów systemów, dostawców aplikacji, klientów i społeczności open source Red Hat pomaga firmom przygotować się na cyfrową przyszłość.

Wideo

Materiały dodatkowe

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Wojciech Wrona
Dyrektor Sektora Publicznego
Red Hat Polska

Związany z rynkiem IT w Polsce od ponad 20 lat. Przez większość swojej profesjonalnej kariery współpracuje z szeroko rozumianym sektorem publicznym. Wieloletni pracownik firm Cisco i EMC. Od prawie 2 lat związany z oddziałem Red Hata w Polsce. Prywatnie fan motoryzacji oraz mocnej muzyki.


Grzegorz Adach
Specjalista ds. Sektora Publicznego
Red Hat Polska

Z branżą IT związany od ponad 12 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. dla Dell, EMC, Dell Technologies, biorąc udział w licznych projektach infrastrukturalno-aplikacyjnych realizowanych zarówno dla rynku komercyjnego, jak i sektora publicznego. Aktualnie pełni funkcję specjalisty ds. rozwiązań open source w firmie Red Hat kierowanych m.in. do sektora medycznego. Prywatnie pasjonat majsterkowania i gry na akordeonie


Artur Pająk
Architekt IT
Red Hat Polska

Artur Pająk zajmuje stanowisko Architekta Rozwiązań i wspiera organizacje sektora publicznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego przygoda ze światem IT rozpoczęła się 16 lat temu w HP, gdzie pracował jako IT Help Desk Agent. Po kilku latach Artur dołączył do zespołu przedsprzedaży i wspierał zespół sprzedażowy w projektowaniu i oferowaniu rozwiązań pamięci masowych. Od 2014 roku Artur był architektem rozwiązań w Huawei Polska, gdzie projektował i pomagał wdrażać rozwiązania teleinformatyczne na rynku publicznym. Wspierał projekty wirtualizacyjne i chmurowe dla dużych klientów na polskim rynku publicznym. W wolnym czasie lubi wspinać się, pływać i nurkować. Jego najnowszym hobby jest nauka języka hiszpańskiego.