Palo Alto Networks

Palo Alto Networks to światowy lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, który oferuje rozwiązania dla ochrony zarówno lokalnych zasobów jak również środowisk i aplikacji w chmurach publicznych. Oferujemy technologie, które pomagają w zmianie sposobu działania firm i pracowników. Naszą misją jest zostać Państwa preferowanym partnerem w zakresie wszechstronnego cyberbezpieczeństwa, chroniącym coraz bardziej cyfrowy styl życia.

Od wielu lat Palo Alto Networks pomaga sprostać największym wyzwaniom w zakresie bezpieczeństwa IT, stale wprowadzając innowacje oparte na przełomowych rozwiązaniach w dziedzinie sztucznej inteligencji, analizy danych, automatyzacji i orkiestracji systemów i procesów.

Zapewniając zintegrowaną platformę bezpieczeństwa i współpracując z rosnącym ekosystemem partnerów technologicznych i biznesowych, plasujemy się w czołówce firm chroniących tysiące środowisk i zasobów w lokalnych sieciach i w chmurach oraz użytkowników mobilnych.

Nasza wizja to świat, w którym każdy dzień jest bezpieczniejszy od poprzedniego.
Więcej informacji: www.paloaltonetworks.com.

Wideo

Dodatkowe materiały

 

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Grzegorz Latosiński
Dyrektor Zarządzający Sektorem Publicznym w Polsce
Palo Alto Networks

Od 20 lata związany z branżą ICT, swoją przygodę zawodową rozpoczął w Orange Polska jako Dyrektor Handlowy. Dalszą karierę zawodową kontynuował w polskim oddziale Cisco Systems, a także DELL EMC. Jako Dyrektor Działu Handlowego przez ponad 6 lata odpowiedzialny był za sprzedaż do sektora przedsiębiorstw w Asseco Poland. Przez kolejne 3 lata był odpowiedzialny za klientów sektora publicznego w Oracle Polska.


Tomasz Pietrzyk
Szef Zespołu Inżynierów w regionie EEUR
Palo Alto Networks

Tomasz Pietrzyk od ponad 15 lat rozwija swoje doświadczenia i pasję związane z różnymi dziedzinami bezpieczeństwa IT. Od dłuższego czasu w centrum jego zainteresowania znajdują się technologie umożliwiające sprawną obsługę incydentów bezpieczeństwa i wszelkie rozwiązania związane z automatyzacją i integracją systemów.
Tomasz pracuje w firmie Palo Alto Networks jako szef zespołu inżynierów systemowych w regionie EEUR. Poza zarządzaniem zespołem specjalistów, jest zaangażowany w projekty systemów bezpieczeństwa, dobór technologii dla Klientów firmy i współpracę z partnerami Palo Alto Networks.


Adam Obszyński
Systems Engineer, Public Sector PL
Palo Alto Networks

Pracuje w Palo Alto Networks jako Systems Engineer odpowiedzialny za wsparcie klientów Sektora Publicznego w kraju oraz operatorów (Service Providers) w CEE. Wcześniej ratował usługi DNS klientów w Infoblox i projektował bezpieczne sieci w Cisco. Swoje doświadczenia zbierał również u kilku integratorów (NXO, MCX, ATM) i operatorów (ATMAN, Polbox, Multinet). Posiada doświadczenie w projektowaniu i zabezpieczaniu rozwiązań sieciowych i aplikacyjnych. W branży od ponad 20 lat. Certyfikowany inżynier CCIE #8557 (Emeritus), CISSP, itd. Ex sys-admin, Od 1994 wyznawca FreeBSD. Prowadził prezentacje i warsztaty na wielu konferencjach w kraju i za granicą (m.in. Cisco Live US & EU, SECURE, Cisco Forum, Cisco Expo, PLNOG, RONOG).