HPE/Nextdata

Hewlett Packard Enterprise to globalna firma oferującą usługi platform-as-a-service - od brzegu sieci aż po chmurę, która pomaga organizacjom szybciej osiągać zamierzone efekty, odblokowując wartość płynącą ze wszystkich ich danych, wszędzie. Wieloletnia historia innowacji i śmiałych idei, które zmieniają na lepsze nasz sposób życia i pracy, umożliwia HPE oferowanie unikalnych, otwartych i inteligentnych rozwiązań technologicznych zapewniających spójne doświadczenie - we wszystkich chmurach, po najdalszy brzeg sieci. W ten sposób firma pomaga klientom w opracowywaniu nowych modeli biznesowych, nowych sposobów angażowania klienta i zwiększaniu wydajności operacyjnej.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.hpe.com/pl/pl/home.html.

Firma NEXTDATA S.A. powstała w 2015 roku i od samego początku swojej działalności stawia na najlepszych, zaufanych dostawców, w tym Hewlett Packard Enterprise.

Na przestrzeni kilku lat NEXTDATA S.A. wyrobiła sobie stabilną pozycję na rynku. Specjalizacją naszej firmy jest przede wszystkim obsługa klientów biznesowych i instytucjonalnych.

Doświadczenie zespołu handlowego i inżynierskiego w zakresie obsługi klienta instytucjonalnego pozwala nam oferować sprzęt i usługi najwyższej jakości, a przede wszystkim zgodne z oczekiwaniami Klientów.

Polegamy na wiedzy i umiejętnościach naszych specjalistów. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie zaprojektować, dostarczyć i wdrożyć system informatyczny oparty o rozwiązania niemalże każdego wiodącego producenta. Naszym Klientom służymy też obsługą posprzedażową, w zakresie serwisu i pomocy technicznej dla dostarczonych rozwiązań.

Wideo

Dodatkowe materiały

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Adam Tomczak
SMB Sales Leader
Hewlett Packard Enterprise

Od 11 lat związany z branżą IT w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Pełnił różne funkcje sprzedażowo-marketingowe w ramach organizacji Hewlett Packard oraz Hewlett Packard Enterprise. Aktualnie odpowiada za sprzedaż do segmentu MŚP oraz local-gov w Polsce. Pasjonat mechanizmów rynkowych oraz nowych modeli biznesowych. W swojej karierze uczestniczył w wielu udanych projektach wdrażania na rynku na polskim rynku innowacyjnych produktów technologicznych.
Absolwent MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. oraz Uniwersytetu Quebec w Montrealu.


Robert Solarski
Dyrektor Sprzedaży
NEXTDATA

W branży IT od prawie 15 lat. Karierę zaczynał jako administrator w urzędzie, w późniejszym etapie pełnił funkcje sprzedażowe, inżynierskie oraz jako prelegent i szkoleniowiec. W swojej karierze przyczynił się do rozwoju IT w sektorze publicznym i komercyjnym. Jest praktykiem w tworzeniu rozwiązań dostępnych dla każdego z obszarów network, storage, server oraz desktop. Ma za sobą wiele udanych projektów IT i referencji.
Prywatnie fan siatkówki i pasjonat motoryzacji.

Weź udział w quizie!

Dla pierwszych 10 osób przewidziane są upominki w postaci voucherów.

Weź udział