GIAP Sputnik

GRUPA KAPITAŁOWA SPUTNIK
Powołana w 2020 roku. Łączy potencjał spółek technologicznych, tworzących oprogramowanie dla jednostek sektora publicznego. Klientami grupy są zarówno urzędy centralne, jak i jednostki samorządu terytorialnego.

Sputnik Software
Jesteśmy największym, z punktu widzenia liczby wdrożeń, dostawcą systemów informatycznych dla polskiego samorządu. W ramach Platformy „Nowoczesny Urząd” rozwijamy oprogramowanie w obszarach: elektroniczne zarządzanie dokumentacją, księgowość i podatki, prowadzenie rejestrów i ewidencji, świadczenie e-usług publicznych, bezpieczeństwo IT.
https://sputnik.pl/

GIAP
Specjalizujemy się w stosowaniu i przetwarzaniu mapy, jako źródła wielodostępnej informacji oraz e-usług publicznych. Samorządowa Platforma Danych Przestrzennych (SPDP), naszego autorstwa, jest kompletnym zbiorem aplikacji mapowych, stanowiących innowacyjne narzędzie zarządzania w obszarze GIS.
https://giap.pl/

DSGS
Inteligentne zarządzanie budżetem i prognozowanie w obszarze finansów publicznych, to podstawowe zadania Budżetu.24. Nasze autorskie rozwiązanie pozwala na zbudowanie spójnego systemu zarządzania budżetem samorządu z udziałem wszystkich dysponentów środków finansowych.
https://dsgs.pl/

Wideo

Kontakt dla mediów: Krystyna Rappe-Niemirska
PR Director
TAILORS GROUP
[email protected]
+ 48 533 266 070

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:

Michał Kowalczyk
Dyrektor ds. kluczowych projektów
Sputnik Software

Ma na koncie kilkadziesiąt projektów zrealizowanych na rzecz jednostek sektora publicznego i spółek skarbu państwa. Ekspert w dziedzinie elektronicznego zarządzania dokumentacją i e-legislacji w obszarze prawa miejscowego. Architekt systemu Radni.Info.

Radosław Morawski
Dyrektor zarządzający
Sputnik Software

W spółce odpowiedzialny za zarządzanie obszarem klienta, tj. realizację projektów i usługi wsparcia gwarancyjnego. Specjalizuje się w obszarze optymalizacji procesów wdrożeniowych i komunikacji z klientami. Uczestniczy w rozwoju firmy od początku jej istnienia.

Agata Prośniewska
Lider zespołu, Starszy Specjalista GIS ds. obsługi klienta
GIAP

W spółce odpowiada za koordynowanie kontaktu z klientem kluczowym, wsparcie i doradztwo w zakresie Systemów Informacji Przestrzennej. Zajmuje się identyfikację wizualną firmy. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków zewnętrznych w Administracji Publicznej.