Fortinet / IT Solution Factor

Fortinet zabezpiecza infrastrukturę IT największych przedsiębiorstw, dostawców usług i instytucji rządowych na całym świecie. Swoim klientom zapewnia pełen wgląd w stan ich środowiska oraz ochronę przed atakami pochodzącymi z różnych źródeł – wszystko przy uwzględnieniu wymogów dotyczących wydajności, zarówno tych obowiązujących dziś, jak i w przyszłości. Tylko stworzona przez Fortinet platforma Security Fabric jest w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami związanymi z bezpieczeństwem oraz ochroną całej cyfrowej infrastruktury, zarówno w sieciowych, aplikacyjnych, wielochmurowych, jak też brzegowych środowiskach. Fortinet uplasował się na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży urządzeń ochronnych na całym świecie – do ochrony własnej infrastruktury wykorzystuje je ponad 480 tys. klientów. Zarówno Fortinet, jak też należący do tego producenta instytut szkoleniowy Fortinet Network Security Expert (NSE), mają jedne z najbardziej zaawansowanych programów szkoleniowych w branży. Więcej informacji na stronie www.fortinet.com, na blogu producenta oraz w serwisie laboratorium FortiGuard Labs.

IT Solution Factor to polska spółka informatyczna założona w 2017 roku. Jesteśmy integratorem i dostawcą najwyższej jakości usług serwisowych i outsourcingowych.
Projektujemy i realizujemy zaawansowane systemy serwerowe, sieciowe oraz pamięci masowych. Posiadamy referencje od największych podmiotów w Polsce m.in. z sektora bankowego, telekomunikacyjnego oraz instytucji publicznych. Prowadzimy wsparcie klienta na każdym etapie realizacji projektu – począwszy od budowy koncepcji, dostawie sprzętu, po wdrożenie i utrzymanie, zgodnie z ustalonym poziomem SLA. ITSF to zespół specjalistów, project managerów i inżynierów z kilkunastoletnim stażem w branży IT, co bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

Wyróżniamy się najwyższymi standardami zarządzania projektem. Dzięki ugruntowanym procesom wewnętrznym, skrupulatnie monitorujemy jakość produktów i usług oraz satysfakcję Klientów. W ostatnim czasie nasza firma znacznie przyspieszyła swój rozwój. Rozwinęliśmy ofertę Security & Business Continuity o usługi monitorowania, wykrywania zagrożeń i analizy bezpieczeństwa systemów oraz infrastruktury IT w modelu Security Operations Center (SOC).

Poznaj nas na: itsf.com.pl

Wideo

Dodatkowe materiały

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Andrzej Bajcar
Solutions Architect
IT Solution Factor

Karierę IT zaczynał ponad 10 lat temu, jako inżynier wsparcia technicznego dla producentów takich jak Cisco Linksys czy HP. W kolejnych latach pracował jako Customer Service Manager i zarządzał utrzymaniem sieci WAN klientów biznesowych Orange Polska. Prowadził projekty utrzymania rozwoju i modernizacji infrastruktury sieciowej i bezpieczeństwa. Ciągle doskonaląc się, zdobywał kolejne prestiżowe certyfikacje techniczne i producenckie. Od trzech lat pracuje jako Architekt Rozwiązań w spółce IT Solution Factor. Jest zaangażowany w wiele projektów sprzedażowych i wdrożeniowych bazujących między innymi na rozwiązaniach producenta Fortinet. Jest jednym z kilku inżynierów w Polsce posiadających certyfikat NSE 8.


Kamil Mikrut
Solutions Architect
IT Solution Factor

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej, Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki. Zawodowo od ponad 15 lat związany z branżą IT, specjalizuje się w technologiach i rozwiązaniach informatycznych związanych z sieciami komputerowymi oraz bezpieczeństwem. W poprzednich latach pracował, między innymi, dla firm: Qumak S.A. oraz PyramidSoftware. Od 2019 roku w IT Solution Factor, gdzie odpowiada za doradztwo oraz wdrożenia rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego.


Sebastian Szydełko
Major Account Manager
Fortinet

W firmie Fortinet odpowiada za sprzedaż rozwiązań do klientów z sektora publicznego oraz energetyki. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Przed zatrudnieniem w Fortinet był związany z wiodącymi producentami rozwiązań cyberbezpieczeństwa na świecie, takimi jak Symantec oraz F5 Networks. Posiada ponad 15 -letnie doświadczenie w sprzedaży oraz wiedzę praktyczną z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury IT oraz aplikacji. Prywatnie pasjonat sportów takich jak squash, narciarstwo, bieganie.

<