Comarch

Comarch został założony w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest jedną z największych firm informatycznych w Europie i prowadzi projekty dla czołowych marek z Polski i świata w najważniejszych sektorach gospodarki m.in.: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, przemyśle, ochronie zdrowia oraz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Z usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach m.in.: Allianz, Auchan, BNP Paribas Fortis, BP, Carrefour, Heathrow Airport, Heineken, ING czy LG U+, Orange, Telefónica, T-Mobile, Vodafone.

Firma zajmuje wysokie pozycje w rankingach analityków IT m.in.: Gartnera, Truffle 100, TOP 200 „Computerworld”, IDC, Polskiej Akademii Nauk, EU Industrial R&D Investment Scoreboard. Corocznie Comarch inwestuje środki o wartości ok. 15 proc. przychodów w projekty innowacyjne. W 2019 roku nakłady na prace R&D wyniosły 230 mln zł. Obecnie zatrudnia ponad 6 500 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach od Australii i Japonii przez Bliski Wschód oraz Europę aż po obie Ameryki.

Dodatkowe materiały

 

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Katarzyna Ptasznik
Wiceprezes Zarządu
Comarch Healthcare

Katarzyna Ptasznik odpowiada w firmie CHC za rozwój i produkcję systemu dla jednostek służby zdrowia. Zajmuje się także nadzorem nad realizacją wdrożeń rozwiązań Comarch Healthcare oraz ich utrzymaniem zarówno dla jednostek medycznych, jak i dla platform regionalnych


Paweł Szmajda
Business Development Manager
Comarch

Paweł Szmajda jest z wykształcenia konstruktorem budowalnym i rzeczoznawcą majątkowym. Założyciel firmy Geopolis zakupionej przez Comarch S.A. Twórca i Product Manager systemu Comarch ERGO. Współautor ekspertyz dla Banku Światowego w projekcie LPIS oraz budowy systemu katastralnego dla GUGiK. Obecnie pełni funkcje Business Development Manager w Comarch.


Mariusz Cichal
Analityk biznesowy
Comarch

Absolwent Politechniki Warszawskiej, kierunek Automatyka i Robotyka. W Comarch jest Product Managerem rozwiązań klasy DMS, BPM – Platformy Comarch e-Urząd i Comarch EZD. Odpowiedzialny za opracowanie ścieżki rozwoju produktów i nadzorujący prace zespołów R&D.