Rejestracja

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla przedstawicieli instytucji publicznych. Aby zapewnić sobie bezpłatny udział prosimy o wypełnienie poniższego formularza już dziś.


W celu poprawnego wyświetlenia strony proszę włączyć obsługę javascript w przeglądarce.

Twoje dane firmowe

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez IDG Poland S.A.

Czy zgadzasz się na przetwarzanie przez Nas swoich danych osobowych w celu powiadomienia Cię o produktach i usługach (m.in. nowościach IT, konferencjach, spotkaniach, webinariach)?
ZAZNACZ, jeśli się zgadzasz

Czy chcesz otrzymywać mailowo lub telefonicznie informacje handlowe dotyczące produktów i usług oferowanych przez IDG Poland S.A. m.in. o naszych: konferencjach Computerworld, eSeminariach, spotkaniach Klubu CIO, Klubu GOVTech i innych nowościach technologicznych?
ZAZNACZ, jeśli się zgadzasz

Czy chcesz być na bieżąco z nowościami technologicznymi i wydarzeniami naszych Partnerów?
ZAZNACZ, jeśli chcesz otrzymywać od Nas pocztą elektroniczną lub przez telefon wiadomości w ich imieniu.

Czy chcesz mieć kontakt z najlepszymi dostawcami technologii IT?
ZAZNACZ, jeśli zgadzasz się na przekazanie swoich danych osobowych naszym Partnerom

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Zobowiązanie wpłaty

Udział w spotkaniu klubu GovTech jest bezpłatny dla:

  • przedstawicieli centralnej i wojewódzkiej administracji rządowej,
  • osób odpowiedzialnych za podejmowanie strategicznych decyzji w sferze życia publicznego i zarządzania rozwojem społeczności lokalnych oraz państwa - prezydentów, członków zarządów miast i województw,
  • osób odpowiedzialnych za planowanie rozwoju, zarządzanie majątkiem, kontrolę wydatków - skarbników, dyrektorów biur strategii i rozwoju;
  • osób odpowiedzialnych za wsparcie teleinformatyczne procesów w urzędach - szefów działów IT;

z wyłączniem spółek świadczących usługi w obszarze nowych technologii.

Liczba miejsc w konferencji jest ograniczona.
Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń i ostatecznego potwierdzenia udziału w ciągu 5 dni roboczych od daty wpłynięcia zgłoszenia.

Przedstawiciele sektora teleinformatycznego i konsultingowego mogą wziąć udział w konferencji wyłącznie w ramach współpracy partnerskiej. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Włodzimierzem Duszykiem, wlodzimierz_duszyk@idg.com.pl, tel. 662 287 870.

Rezygnacja z uczestnictwa

Bezkosztowe odwołanie uczestnictwa (za pośrednictwem poczty elektronicznej) możliwe jest do  29 maja 2020 r.

Nieodwołanie zgłoszenia do  29 maja 2020 r. i niewzięcie udziału w spotkaniu spowoduje obciążenie kosztami maniupulacyjnymi w wysokości 300 zł netto + 23% VAT, stanowiącymi równowartość zarezerwowanego miejsca, materiałów, cateringu.

Odwołanie spotkania

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych. W takim przypadku wszystkie wpłaty wniesione przez uczestnika zostaną zwrócone przez organizatora w pełnej wysokości.