Zapraszamy na wirtualne spotkanie w formule round table 18 marca 2021 r.

Bezpieczeństwo wymaga całościowego, horyzontalnego spojrzenia, poprzez poszczególne wertykalne elementy.

W jaki sposób podchodzą do tego wyzwania nowoczesne firmy z branży automotive? Zapraszamy na kameralne spotkanie w gronie praktyków i ekspertów, podczas którego będziemy mówić na temat nowoczesnych rozwiązań cybersecurity w branży motoryzacyjnej, czy szerzej – w dobie Przemysłu 4.0.

 

Firmy z sektora związanego z motoryzacją pracują nad coraz szybszym wprowadzaniem innowacji, nowych produktów, usprawnianiem produkcji i zapewnianiem najwyższej jakości customer experience. Ten konkurencyjny wyścig nie byłby możliwy bez najnowocześniejszych rozwiązań IT.

Aby nie hamować rozwoju i jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo i zgodność z przepisami zarówno w procesie produkcji, w obszarach łańcucha dostaw, kontaktu z klientami i w samym produkcie – potrzebne jest całościowe spojrzenie na systemy zabezpieczeń i nowatorskie podejście do zarządzania bezpieczeństwem.

Jak to wygląda w praktyce i na jakie innowacyjne rozwiązania warto zwrócić uwagę?

Na spotkanie zapraszamy osoby odpowiedzialne za obszar IT i bezpieczeństwa, menedżerów i specjalistów, w firmach z sektora motoryzacyjnego.

Wątki, które poruszymy podczas dyskusji:

 

  • Transformacja cyfrowa wymusza synergię systemów OT (Operational Technology) i IT. Wszystkie systemy stają się połączone – ogromnym wyzwaniem jest całościowa ochrona zintegrowanego IT i OT – w jaki sposób firmy odpowiadają na to wyzwanie?
  • Bezpieczeństwo w chmurze publicznej i prywatnej.Jak zarządzać chmurą, aby zapewnić pełną widoczność i bezpieczeństwo, bez vendor lock-in, tak aby strategia technologiczna mogła rozwijać się w odpowiednim tempie wymaganym przez biznes?
  • Modele zarządzania bezpieczeństwem – jak dobrać optymalny model, które elementy sprawdzą się w modelu as a Service, czy można znaleźć całościowe rozwiązanie, które odciąży dział bezpieczeństwa i pozwoli skoncentrować się na strategicznych wyzwaniach?
  • Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa, Dyrektywa NIS2 – jak zmieni sposób myślenia o bezpieczeństwie w sektorze przemysłowym? W jaki sposób się do tego przygotować i przygotować całą organizację?
  • Dane i zaawansowane systemy IT na wszystkich etapach, od projektowania przez produkcję i sam produkt po zapewnienie optymalnego doświadczenia klienta – wymagają najlepszej ochrony. Co to oznacza w praktyce?

Szczegóły

Bezpieczna (cyber)przyszłość motoryzacji

 

Kiedy

18 marca 2021

Czas

15.00-16.30

Kontakt

Kontakt

 

Formularz zgłoszeniowy

W celu poprawnego wyświetlenia formularza proszę włączyć obsługę javascript w przeglądarce.

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

*E-mail

Prosimy o podanie firmowego adresu email