WEBCON

WEBCON jest producentem WEBCON BPS – wiodącej na rynku platformy klasy low-code, umożliwiającej budowanie szytych na miarę aplikacji automatyzujących procesy biznesowe i obiegi dokumentów.

W ciągu ostatniej dekady, pomogliśmy ponad 650 organizacjom na całym świecie z sukcesem realizować strategię cyfrowej transformacji, w tym m.in. takim firmom, jak Siemens Finance, Mitsubishi Electric, LPP, Nowy Styl, MAN, Link4, CEDC, Cersanit, Warbud czy Tauron.

Dzięki platformie, firmy tworzą nowoczesne miejsca pracy i z pomocą aplikacji biznesowych wspierają pracowników w realizowaniu ich obowiązków poprzez automatyzację powtarzalnych zadań, stale podnosząc wydajność operacyjną oraz pomagają kadrze zarządzającej podejmować lepsze decyzje dotyczące rozwoju organizacji, w oparciu o wiarygodne dane.

WEBCON BPS to rozwiązanie dla każdej innowacyjnej organizacji, która chce skutecznie realizować strategię cyfrowej transformacj – bez kompromisów.

www.webcon.com/pl

Wideo

WEBCON Designer Desk | How it works

Materiały dodatkowe

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Łukasz Semeniuk
Dyrektor Handlowy
WEBCON

Ekspert od 13 lat związany z branżą IT. Obecnie, Dyrektor Handlowy w WEBCON. Związany z firmą od 7 lat, zajmuje się doradztwem i sprzedażą platformy do tworzenia elektronicznych obiegów dokumentów i aplikacji biznesowych, WEBCON BPS. Pomaga efektywnie realizować strategię cyfrowej transformacji takim liderom rynku, jak CEDC, Societe Generale, Cersanit czy Energa. Wcześniej odpowiedzialny za wprowadzanie na rynek i konsulting w zakresie systemów ERP i Retail.Marcin Oleksy
Key Account Manager
WEBCON

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów obejmujących analizę i implementację specjalistycznych systemów informatycznych w niemal każdej branży. Od 7 lat pomaga firmom identyfikować potrzeby biznesowe i wdrażać odpowiednie rozwiązania IT, które wspierają wzrost organizacji i budowanie przewagi konkurencyjnej. Współpracował zarówno z liderami rynku, międzynarodowymi grupami kapitałowymi, jak i małymi firmami, co pozwoliło mu poznać specyfikę działania różnych organizacji. Obecnie, Key Account Manager w WEBCON.