Jak efektywnie wykorzystać
technologie cloud w rozwoju biznesu? 

Rok 2020 r. uświadomił przedsiębiorcom, że umiejętność adaptacji do zmian i prowadzenia cyfrowego biznesu może oznaczać „to be, or not to be” w biznesie. Cloud wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu, jest platformą do prowadzenia biznesu w trybie ciągłej zmiany. Rozwój rynku cloud computing w Polsce nabrał wyraźnego tempa jeszcze przed wybuchem pandemii, a aktualna sytuacja sprzyja przyśpieszonej ich adaptacji.

Zapraszamy do udziału w konferencji, która jest miejscem spotkania menedżerów odpowiedzialnych za rozwój biznesu i infrastrukturę IT z dostawcami rozwiązań chmurowych.

Tematem Best in Cloud 2021 jest chmura jako narzędzie rozwoju biznesu i ośrodek innowacyjności. Na przykładach wybranych projektów odpowiemy na pytanie jak chmura zmienia firmy i pozwala im efektywnie osiągać cele biznesowe. Jak z niej korzystać, by przynosiła prawdziwą wartość techniczną i biznesową oraz stanowiła katalizator rozwoju i innowacji. Przedstawimy doświadczenia i praktyczne wnioski organizacji z przygotowania i realizacji złożonych projektów migracji do chmury.

W programie tegorocznej edycji poznacie Państwo także rozwiązania chmurowe, wyróżnione w konkursie Best in Cloud 2021. Grono doświadczonych CIOs wyłoni w 9 kategoriach konkursowych te rozwiązania, które wyróżnia innowacyjność, kreowanie wartości biznesowej, unikalność na rynku i warunki SLA.

Zapraszamy do udziału w konferencji!

Fotogaleria:

Tak wyglądała konferencja Best in Cloud 2021:

Raport BEST IN CLOUD

Raport Best in Cloud 2021 to publikacja specjalna Computerworld, której elementem jest kompendium wiedzy o zgłoszonych do konkursu Best in Cloud 2021 rozwiązaniach.

 

Pobierz Raport 2021

BEST IN CLOUD 2021 ONLINE - AGENDA KONFERENCJI 20 maja 2021
09.00–09.05

Powitanie uczestnikówi rozpoczęcie konferencji.

Jarosław Kuźniar Jarosław Kuźniar, Dziennikarz, wykładowca, CEO, Kuźniar Media
09.05–09.25

Tech Trends 2021 – czyli gdzie ta chmura? Spójrzmy w przyszłość ale i na pochmurną codzienność.

Bazując na praktycznych przykładach oraz lokalnych i zagranicznych doświadczeniach omówimy:

  • Co najnowsze trendy technologiczne mówią o obecnych i przyszłych projektach chmurowych?
  • Czy idziemy w kierunku, gdy chmura zniknie z radaru technologicznego?
  • Czy i jakim kluczem można połączyć MLOps, modernizację systemu centralnego i nowe doświadczenia użytkownika?
  • Co i / lub kto stoi za sukcesem projektów chmurowych? Odpowiedź nie będzie oczywista dla wszystkich.
Marcin Knieć Marcin Knieć, Dyrektor Cloud Engineering, Deloitte
09.25–09.45

Jak kupować usługi chmurowe – perspektywa prawna w procesie zakupowym.

Podczas prezentacji przedstawione zostaną m.in. następujące wątki:

  • O czym pomyśleć jeszcze przed negocjacjami z dostawcą usług chmurowych?
  • Jakie kryteria wyboru dostawcy chmurowego są kluczowe z perspektywy prawnej?
  • Jak na etapie zakupowym ograniczać ryzyko „zamknięcia” przez dostawcę usługi chmurowej?
Łukasz Węgrzyn Łukasz Węgrzyn, Partner, Szef Praktyki Technologie, Kochański&Partners
09.45–10.10

Cloud – styl pracy, nie lokalizacja.

Elastyczność, automatyzacja, ciągły monitoring wykorzystania zasobów, powiązanie kosztów infrastruktury z rzeczywistymi potrzebami oraz postępami projektu to niektóre z zalet środowisk chmurowych. HPE Greenlake umożliwia korzystanie z nich również w naszych własnych centrach danych. Dzięki partnerskiej usłudze możemy korzystać z najlepszych cech chmury i rozwiązań on-premise, przetwarzając dane, których charakter uniemożliwiał nam wyniesienie ich poza nasze lokalne środowiska. Zapraszamy do poznania korzyści, które zdecydowały o wyborze przez naszych klientów tego innowacyjnego rozwiązania.

Jacek Barański Jacek Barański, Network and Business Development Manager, HPE GreenLake
Artur Kamiński Artur Kamiński, Chief Technologist, apex.it sp. z o.o.
10.10–10.30

Chmara danych w chmurze.

Chmura to również - o ile nie przede wszystkim - dane. Podczas prezentacji postaram się odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób rozsądnie projektować środowiska analizy informacji w chmurze, umiejętnie balansując pomiędzy sięganiem po nowinki techniczne a przenośnością i niezależnością wiązaną tradycyjnie z produktami open source.

Michał Żyliński Michał Żyliński, Cloud Customer Engineering Manager, Google Cloud
10.30–10.50

Jak efektywnie wesprzeć i zabezpieczyć infrastrukturę MultiCloud?

W ramach prezentacji poruszone zostaną następujące zagadnienia: 

  • Podział odpowiedzialności w ramach oferowanych modeli usług chmurowych
  • Rozszerzenie polityk bezpieczeństwa organizacji na chmurę publiczną
  • Zabezpieczenie połączeń pomiędzy serwerowniami różnych dostawców chmury publicznej
  • Oferta Fortinet w Azure, AWS, GCP 
  • Centralizacja zarządzania polisami w środowisku MultiCloud
  • Najczęściej wykorzystywana architektura oraz przykład wykorzystania we wdrożeniu u klienta.
Paweł Chylak Paweł Chylak, Senior Systems Engineer, APN Promise
Paweł Wojciechowski Paweł Wojciechowski, Business Development Manager, Fortinet
10.50–11.10

„100% Cloud”

Polcom Modular jest firmą produkcyjną. Produkujemy hotele i inne budynki w technologii modułowej opartej o klatkę stalową. Jesteśmy jednym z liderow tej technologii na świecie. Co to tak naprawdę oznacza – oznacza to, że kompletne – włącznie ze wszystkimi instalacjami, meblami, lampkami - pokoje 4 i 5 gwiazdkowych hoteli są budowane w naszej fabryce i gdy wyprodukujemy cały hotel to ładujemy go na statek, przewozimy w miejsce docelowe i składamy.
Czemu „100% Cloud”?
Podczas prezentacji wyjaśnię jak było możliwe, żeby wybrać i wdrożyć systemy IT w modelu chmurowym. Opowiem szczerze o korzyściach, ale nie pominę potknięć. Pomimo sporej skali działalności, informatycznie bylo w firmie niewiele. Mieszanina rozwiązań przeznaczonych dla użytkownikow indywidualnych, trochę open sourcu i własnych rozwiązań. Z mojego punktu widzenia była to zaleta – bo tak naprawdę nie było wartościowego legacy IT, więc można było zacząć od czystej kartki papieru. Nowy właściciel postawił na szybki wzrost firmy i tego oczekiwał w każdym obszarze, co oznacza, że IT musiało to szybko i sprawnie wesprzeć. Zdecydowałem o podejściu wyłącznie chmurowym, które w mojej opinii pozwala szybciej wdrożyć rozwiąnia niż w on- premie. Takie podejście miało też znaczący wpływ na lokalną infrastrukturę i liczebność działu IT.
Czy to wszystko takie różowe? Na pewno nie, ale jeśli jest się świadomym ryzyk i zagrożeń to można nimi zarządzać.  Wymienię kilka najważniejszych według mnie.
Koszty – zazwyczaj jest to droższe niż się pierwotnie wydaje
Bezpieczeństwo jest jeszcze ważniejsze, gdy korzysta się z rozwiązań chmurowych, zwłaszcza jeśli to chmura publiczna
Łączność – tu nie może być kompromisow. Bez łączności nie ma usługi
Architektura - No i to wszystko musi pasować do siebie. Trzeba mieć architektow lub cloud brokerow, którzy to ogarną:)

Zainteresowanych szczegółami serdecznie zapraszam na moją prezentację.

Wojciech Południewski Wojciech Południewski, Chief Information Officer, Polcom Group
11.05–11.25

The key challenges facing multi-cloud environments.

Sovereignty and resilience go hand in hand at Scaleway, leading alternative European IaaS and PaaS provider and Bare Metal pioneer. We  cater to the global market with the essential mix of cloud computing resources that is flexible, cost effective, reliable, secure and sustainably powered. Discover our view on the multi-cloud ecosystem, based on a more open approach as European cloud players are not able to meet 100% of European cloud demand. Our cutting-edge multi-cloud product lines include a multi-cloud load balancer, a managed Kubernetes service and S3 compatible storage. Sovereignty, security and reversibility are at the core of our mindset, we want to offer the most flexible and logical approach to meet the specific needs of our customers. 

Yan Richard Yan Richard, International Business Developer, Scaleway
11.25–11.45

Bazy danych w chmurze – dlaczego warto?

Omówimy wyzwania związane z utrzymywaniem bazy danych na lokalnej infrastrukturze - zarówno techniczne, jak i licencyjne. Zobaczymy jakie możliwości daje przeniesienie bazy danych do chmury. Pokażemy, na co warto zwrócić uwagę w takich rozwiązaniach i przedstawimy garść dobrych praktyk. W tym kontekście zaprezentujemy naszą chmurę Integrated Computing Standard pod kątem jej tegorocznej nowości: serwera bazy danych Oracle. Spojrzymy także na oferowane przez chmurę możliwości automatyzacji i ich wykorzystanie przy wdrażaniu aplikacji z użyciem bazy danych.

Konrad Gawda Konrad Gawda, Cloud Evangelist, Orange i Integrated Solutions
11.45–12.05

Cyfrowe igrzyska – elastyczniej, wydajniej, bezpieczniej, przejrzyściej i taniej.

„Obyś żył w ciekawych czasach” ... to hasło doskonale pasuje do wyścigu w chmurze, którego właśnie jesteśmy świadkami. Pierwsi hiperskalerzy wystartowali już kilkanaście lat temu, jednak dopiero od ok. 3-4 lat formuje się zgrabna czołówka peletonu, w której poza znanymi „starymi” liderami jadą ramię w ramię nowe, dynamiczne gwiazdy, budujące swoją pozycję poprzez priorytety, którymi żywo są zainteresowani klienci. Oracle - z całym swoim wachlarzem usług IaaS, PaaS i SaaS - odważnie i bezkompromisowo przedziera się do świadomości rynku poprzez budowanie przyjaznej i super-bezpiecznej chmury.

Jakub Madej Jakub Madej, Cloud Platform and Technology Senior Sales Executive, Oracle Polska
12.05–12.25

Środowisko multi-cloud - wielowymiarowa dżungla. Jak dywersyfikować dostawców zachowując pełną kontrolę i spójność zarządzania.

Budowa aplikacji w modelu multi-cloud niesie ze sobą szereg wyzwań. Wymaga podejmowania trafnych decyzji w zakresie architektury samej aplikacji, narzędzi do jej budowy, jak również platformy do jej uruchamiania. Proces transformacji to dystans pomiędzy stanem obecnym a teoretycznym stanem równowagi i pełnej swobody wyboru, bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa i dostępności usług. Podczas prezentacji dowiedzą się Państwo dlaczego warto korzystać ze wsparcia doświadczonego partnera i osiągnąć założony cel przy użyciu sprawdzonych metodologii i technologii open source.

Wojciech Furmankiewicz Wojciech Furmankiewicz, Senior Regional Manager, Solution Architect, CEE, Red Hat
12.25–12.45

Private Cloud jako odpowiedź na obawy przedsiębiorstw przed migracją do chmury.

Chmura obliczeniowa zapewnia przedsiębiorstwom wiele korzyści, ale rodzi też obawy. Do najczęstszych należą: niepewność kosztów i dylematy związane z bezpieczeństwem oraz z integracją z własnymi zasobami. W czasie prezentacji przyjrzymy się najlepszym praktykom T-Mobile, pozwalającym na optymalne przygotowanie się do migracji do chmury oraz na budowę bezpiecznego i przewidywalnego kosztowo środowiska hostowanego Private Cloud.

Anna Wrońska Anna Wrońska, Product Owner, ekspert rozwiązań Data Center&Cloud, T-Mobile Polska
12.45–13.00

Przerwa. Zapraszamy do odwiedzenia stref partnerskich.

13.00–13.20

Strategia Road2Cloud PKO Banku Polskiego - gdzie jesteśmy po pierwszym roku.

Podczas prezentacji podsumujemy osiągnięcia po pierwszym roku realizacji programu strategicznego Droga do Chmury. W szczególności przedstawimy:

  • organizację pracy i przygotowane podłoże technologiczne, czyli fundamenty pod koncepcję hybrid multicloud,
  • jak chmura pomogła nam zmierzyć się z rokiem pandemicznym i transformować bank do pracy zdalnej,
  • co nowe technologie mogą wnieść do naszych rozwiązań na przykładzie kanałów elektronicznych oraz obszaru komunikacji,
  • w jaki sposób planujemy zwiększyć skalę zastosowania nowych rozwiązań poprzez wprowadzenie „fabryki migracji do chmury.
Krzysztof Bonicki Krzysztof Bonicki, Dyrektor Formacji Transformacji Chmurowej, PKO Bank Polski
Piotr Krawczyk Piotr Krawczyk, Dyrektor Pionu Rozwoju i Utrzymania Aplikacji, PKO Bank Polski
13.20–13.35

Czy najlepsze rozwiązania VMware dostępne są również w popularnych chmurach publicznych?

Klienci kochają rozwiązania VMware ze względu na prostotę użycia, niezawodność oraz bogactwo funkcjonalności. Wiele z naszych użytkowników też próbuje odnaleźć takie funkcje u największych operatorów chmur publicznych tj. AWS, Microsoft Azure, czy Google Cloud. Czy jest to możliwe? Okazuje się, że tak. Wszystko to co najlepsze od VMware jest dostępne także w chmurach publicznych. W swoim wystąpieniu opowiem Wam o tym jakie dokładnie technologie VMware są dostępne w chmurach publicznych, jak z tcych rozwiązania skorzystać, jakie są najczęstsze przypadki użycia.

Andrzej Szymczak Andrzej Szymczak, Architekt rozwiązań chmurowych, VMware Polska
13.35–13.50

Czy jesteś gotowy na przyszłość w chmurze?

Podczas wystąpienia przekażemy jak w spójny i kompleksowy sposób zapewnić ochronę i odzyskiwanie danych w środowiskach chmurowych i hybrydowych. Commvault ma elastyczność dostosowywania się do zmieniających się biznesowych przypadków użycia, wspierając Klientów korzystających z wielu chmur. W czasie prezentacji omówimy najczęstsze z nich, tj.:

  • Migracja aplikacji i danych do chmury
  • Wsparcie konwersji środowisk fizycznych do chmury, chmury do innej chmury i obsługa wielu hiperwizorów
  • Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie do chmury i w chmurze
  • Odzyskiwanie po awarii w to samo miejsce, w inne miejsce, lokalnie i w chmurze

Przedstawimy ponadto, jak Commvault pomaga Klientom sprostać coraz większym wyzwaniom związanym z zarządzaniem danymi i jak Klienci firmy Commvault osiągają takie korzyści, jak uproszczenie operacji, zwiększenie poziomu kontroli kosztów i zmniejszenie ryzyka, dzięki ograniczeniu przestojów oraz czynników ryzyka operacyjnego. Jednocześnie zakres ochrony danych zostaje poszerzony, a ich odtwarzanie usprawnione.

Anna Rydel Anna Rydel, Senior Sales Engineer, CommVault
13.50–14.05

Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w chmurze?

Wystąpienie ma na celu przybliżenie dobrych praktyk utrzymania danych w chmurze, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania systemami baz danych. W ramach prezentacji autor podzieli się doświadczeniem pozyskanym w ramach zrealizowanych projektów dla klientów z różnych sektorów. W ocenie prowadzącego najistotniejszym elementem wystąpienia będą praktyczne przykłady omawiające wyzwania, jakie pojawiały się w trakcie dotychczasowych wdrożeń, wraz z omówieniem materializacji ryzyka.

Informacje nt. autora: https://www.linkedin.com/in/wojciechwencel/ oraz firmy: www.summ-it.pl.

Wojciech Wencel Wojciech Wencel, CEO, summ-it
14.05–14.25

Skalowanie i niezawodność - strategia eSky w drodze do Cloud.

Grupa eSky działa na ponad 50 rynkach światowych, co wiąże się z wieloma wyzwaniami w każdym obszarze biznesu. Wdrożenie Cloud to odpowiedź na wiele z nich. W ramach prezentacji poruszone będą następujące tematy:

  • Droga eSky do Cloud’a
  • Skalowalność to nasza moc
  • Migracja to proces długotrwały
  • Nasze dane nasza demokracja - BigQuery Data Warehouse
  • Co zyskaliśmy dzięki technologii Cloud
Piotr Mynarski Piotr Mynarski, Technology Director, Grupa eSky
14.25–14.45

Trzy filary komfortu w korzystaniu z chmury europejskiej - odwracalność, przewidywalność, wolność wyboru - od Warszawy do Hillsboro.

Robert Paszkiewicz Robert Paszkiewicz, VP, Central and Eastern Europe, OVHcloud
14.45–15.05

Chmura, chmurze nierówna czyli co daje multicloud i czemu warto stać na co najmniej dwóch nogach.

Marcin Zmaczyński Marcin Zmaczyński, Head of Marketing CEE, Aruba Cloud
15.05–15.20

Jak zarządzać nowoczesną infrastrukturą z chmury? Poznaj możliwości wielowymiarowej platformy Cisco Meraki.

Podczas prelekcji opowiemy o case study Klientów w Polsce z sektora retail, którzy zdecydowali się przejść w pełni na rozwiązanie chmurowe Cisco Meraki. Rozwiązanie to obejmuje działanie zarówno sieci kampusowej (LAN/WLAN/WAN), jak i pozwala na uruchomienie dodatkowych elementów sieci takich jak kamery IP, sensory czy system MDM. Obecnie na całym świecie działa ponad 3 100 000 aktywnych sieci bazujących na rozwiązaniach chmurowych Cisco Meraki. W trakcje sesji poznasz najnowsze trendy rozwoju technologii chmurowej Cisco, zobaczysz co skłoniło firmy do przejścia do rozwiązań Cisco Meraki i jak usprawniło to ich działania biznesowe. Zapraszam do uczestnictwa!

Aleksandra Sosnowska Aleksandra Sosnowska, Product Sales Specialist, Cisco Systems Poland
15.20–15.35

Przekształć swoją organizację dzięki chmurze opartej na API - wykorzystaj możliwości, które daje Ekonomia API i stań się cyfrowym przedsiębiorstwem.

Piotr Lechnio Piotr Lechnio, Senior Digital Consultant, Webellian
15.35–15.50

My Cloud Portal – przejmij kontrolę nad swoją chmurą

MyCloudPortal to narzędzie stworzone przez Arrow ECS dla klientów końcowych, które ułatwia im samodzielną obsługę własnych usług w chmurze za pośrednictwem wybranego przez nich partnera/resellera. Klienci mogą uzyskać dostęp do szczegółowych analiz wykorzystania chmury za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego (np. analiza kosztów i zużycia), a także do prognozy zużycia opartej o machine learning. MyCloudPortal wysyła do użytkowników powiadomienia o zbliżających się progach budżetowych, a także pozwala na samoobsługowy dostęp do cen i zarządzania użytkownikami. Dodatkowo portal umożliwia zakup nowych usług i monitorowanie ich wykorzystania. 

Mateusz Trzciński Mateusz Trzciński, Business Development Manager, Arrow
15.50–16.05

Dlaczego większość firm decyduje się na obsługę klienta w chmurze.

  • Zalety chmury w procesie obsługi klienta
  • Trendy w obsłudze klienta
  • Bezpieczeństwo danych w chmurze
Marcin Grygielski Marcin Grygielski, ECSEI Commercial Sector Manager, Genesys
16.05–16.20

Jak nie zatkać kontenerami kanału, czyli sztuka sterowania Kubernetesami.

Kubernetes, docker'y, mikroserwisy, pod'y, node'y, workery ... można tak wymieniać bez końca. Dziś to narzędzia i usługi, bez których ciężko wyobrazić sobie działanie nowoczesnej aplikacji. Wykorzystując je możemy znacznie ułatwić życie każdego dewelopera, wspomóc biznes w "zdobywaniu gór", możemy szybko i efektywnie dostarczać aplikacje, modyfikować je i utrzymywać w środowiskach chmurowych, onpremisowych czy hybrydowych. Często jednak podstawowa konfiguracja nie wystarcza, co wiec zrobić aby efektywnie z tych narzędzi i usług korzystać? O tym i innych zagadnieniach dotyczących pracy ze środowiskiem K8s opowie Zbyszek.

Zbigniew Kamiński Zbigniew Kamiński, Multicloud Engineering Team Director, Oktawave
16.20–16.35

Wyzwania i trendy związane z Multicloud - czyli na co warto zwrócić uwagę wdrażając rozwiązania chmurowe w Twojej organizacji.

Robert Małka Robert Małka, Software & Cloud Analytics Consultant, Crayon
16.35–16.55

Data Privacy in the Cloud.

Public cloud providers offer cost-efficient, scalable and innovative way to work with data. Many companies are still hesitant when it comes to sending sensitive customer data to the cloud, due to privacy concerns. Losing control over personally identifiable information (PII) can be prevented. Adastra PII Data Protector can be integrated with any public cloud and anonymize your data without compromising a user experience.

Matúš Hupcej Matúš Hupcej, Customer Success Manager, Adastra Digital
Marius Maslo Marius Maslo, CEO, Adastra Slovakia
16.55–17.15

Ogłoszenie wyników konkursu Best in Cloud 2021 - Najlepsze produkty i dostawcy rozwiązań chmurowych.

Jarosław Kuźniar Jarosław Kuźniar, Journalist, lecturer, CEO, Kuźniar Media
Grzegorz Stech Grzegorz Stech, Zastępca Redaktor Naczelnej, Computerworld
17.15–17.30

Ogłoszenie wyników konkursu Best in Cloud 2021 - Najlepsze wdrożenie usługi chmurowej w ostatnich 18 miesiącach.

Jarosław Kuźniar Jarosław Kuźniar, Journalist, lecturer, CEO, Kuźniar Media
Wanda Żółcińska Wanda Żółcińska, Redaktor Naczelna, Computerworld
Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby konferencja odbyła się zgodnie z prezentowanym programem, jednak zastrzega się możliwość częściowych zmian godzin poszczególnych wystąpień.

Prowadzący:

Jarosław Kuźniar

Dziennikarz, wykładowca, CEO, Kuźniar Media

W gronie prelegentów m.in.:

Jacek Barański

Network and Business Development Manager, HPE GreenLake

Krzysztof Bonicki

Dyrektor Formacji Transformacji Chmurowej, PKO Bank Polski

Paweł Chylak

Senior Systems Engineer, APN Promise

Wojciech Furmankiewicz

Senior Regional Manager, CEE, Solution Architecture, Red Hat

Konrad Gawda

Cloud Evangelist, Orange i Integrated Solutions

Marcin Grygielski

ECSEI Commercial Sector Manager, Genesys

Matúš Hupcej

Customer Success Manager, Adastra Digital

Artur Kamiński

Chief Technologist, apex.it sp. z o.o.

Zbigniew Kamiński

Multicloud Engineering Team Director, Oktawave

Marcin Knieć

Dyrektor Cloud Engineering, Deloitte

Piotr Krawczyk

Dyrektor Pionu Rozwoju i Utrzymania Aplikacji, PKO Bank Polski

Piotr Lechnio

Senior Digital Consultant, Webellian

Jakub Madej

Cloud Platform and Technology Senior Sales Executive, Oracle Polska

Robert Małka

Software & Cloud Analytics Consultant, Crayon

Marius Maslo

CEO, Adastra Slovakia

Piotr Mynarski

Technology Director, Grupa eSky

Robert Paszkiewicz

VP, Central and Eastern Europe, OVHcloud

Wojciech Południewski

Chief Operating Officer Europe, Volumetric Building Companies

Yan Richard

International Business Developer, Scaleway

Anna Rydel

Enterprise Account Executive, Commvault

Aleksandra Sosnowska

Product Sales Specialist, Cisco Systems Poland

Grzegorz Stech

Redaktor Naczelny, Computerworld

Andrzej Szymczak

Architekt rozwiązań chmurowych, VMware Polska

Mateusz Trzciński

Business Development Manager, Arrow

Rafał Ważny

Cloud Architect, Crayon Poland

Wojciech Wencel

CEO, summ-it (stary)

Łukasz Węgrzyn

Partner, Szef Praktyki Technologie, Kochański&Partners

Paweł Wojciechowski

Channel Sales Director, Fortinet

Anna Wrońska

Product Owner, ekspert rozwiązań Data Center&Cloud, T-Mobile Polska

Marcin Zmaczyński

Head of Marketing CEE, Aruba Cloud

Wanda Zółcińska

Redaktor Naczelna, Computerworld

Michał Żyliński

Cloud Customer Engineering Manager, Google Cloud

BEST IN CLOUD 2021 ONLINE TO:

7 H SESJA EKSPERCKICH
WYSTĄPIEŃ LIVE
  • Jak przygotować i sprawnie przeprowadzić migrację infrastruktury do chmury? (case studies wybranych projektów chmurowych)
  • Jak chmura zmienia biznes i pomaga osiągać cele biznesowe (case studies wybranych projektów chmurowych) 
  • Multicloud – odpowiedź na konieczność wyboru najlepszych rozwiązań, sposób na dywersyfikację dostawców 
  • Cloud security 
  • Chmura na rynkach regulowanych 
  • Integracja systemów on-premise i pozalokalnych rozwiązań chmurowych 
  • Cloud computing w projektach z zakresu sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego 
  • Cloud w realizacji koncepcji Przemysłu 4.0 
  • Funkcje chmury obliczeniowej w planach disaster-recovery 
  • Analityka dużych zbiorów danych w chmurze obliczeniowej
30-DNIOWY DOSTĘP DO STREFY VOD Z NAGRANIAMI WYSTĄPIEŃ I MATERIAŁAMI EKSPERCKIMI
INTERAKTYWNE ELEMENTY, ANGAŻUJĄCE UCZESTNIKÓW
  • wywiady LIVE
  • LIVECHAT z prelegentami
  • quizy LIVE dla uczestników z nagrodami
STREFA PARTNERSKA NA WWW WYDARZENIA z materiałami własnymi partnera, czatem w trakcie wydarzenia i możliwością pozostawienia wizytówki
PREMIERA RAPORTU COMPUTERWORLD BEST IN CLOUD 2021

Konferencję organizujemy dla menedżerów rozważających migrację do chmury, zainteresowanych rozwiązaniami cloud computing oraz dostawców rozwiązań i usług chmurowych.

Do udziału szczególnie zapraszamy:

  • CIO, CTO, Dyrektorów odpowiedzialnych za infrastrukturę i usługi IT
  • Dyrektorów, Kierowników Finansowych, menedżerów poszukujących źródeł optymalizacji kosztów
  • Dyrektorów i managerów ds. rozwoju biznesu, zainteresowanych rozwiązaniami cloud
  • CSO oraz menedżerów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo teleinformatyczne
  • Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów ds. cyfrowej transformacji biznesu
  • Dostawców technologii cloud computing

KONKURS BEST IN CLOUD 2021

Konferencji towarzyszy konkurs Best in Cloud, który upowszechnia i promuje najefektywniejsze sposoby wykorzystania technologii cloud. Konkurs jest podzielony na 2 ścieżki – dla organizacji, które wdrożyły rozwiązania cloud oraz konkurs dla dostawców technologii chmurowych. Ogłoszenie wyników konkursu będzie elementem programu konferencji.

 

Dowiedz się więcej »

Dołącz do grona uczestników konkursu Best in Cloud 2021.
W gronie uczestników m.in.:

TAK WYGLĄDAŁA OSTATNIA EDYCJA KONFERENCJI

Partnerzy generalni

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Organizator

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:



Magdalena Szczodrońska
Tel. +48 662 287 935
[email protected]

Piotr Fergin
Tel. +48 533 358 952
[email protected]

Agata Rydzewska
Tel. 662 287 833
[email protected]

Włodzimierz Duszyk
Tel. 662 287 870
[email protected]