T-Mobile

T-Mobile Polska to jedna z największych firm technologicznych w Polsce, zapewniająca pełen zakres usług telekomunikacyjnych klientom indywidualnym i firmowym. Przynależność do Grupy Deutsche Telekom, działającej w 50 krajach na świecie, umożliwia korzystanie ze wspólnych, sprawdzonych rozwiązań.
T-Mobile Polska oprócz usług mobilnych oferuje usługi stacjonarne, a także szeroką ofertę produktów ICT, w tym kompleksowe usługi data center i chmurowe, dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw. Posiada największą sieć obiektów kolokacyjnych w kraju, w tym 6 komercyjnych centrów danych dla usług kolokacji, hostingu serwerów i cloud computingu.

MetroCluster – usługa dostępna w ramach Wirtualne Centrum Danych i Private Cloud. Pozwala na udostępnienie zduplikowanej przestrzeni dyskowej dla danych z dwóch ośrodków data center jednocześnie. Dzięki temu, natychmiast duplikuje wszystkie krytyczne dane z ośrodka głównego do zapasowego, zapewniając nieprzerwany dostęp do aplikacji i danych firmy.

MetroCluster zapewnia:

  • Odporność na awarię lub jakąkolwiek niedostępność infrastruktury i sieci w jednym z centrów przetwarzania danych.
  • Eliminację planowanych i nieplanowanych przestojów.
  • Niezbędne aktualizacje macierzy czy oprogramowania nie mają wpływu na dostęp do danych.
  • Replikację danych niezależną od działania aplikacji lub systemu operacyjnego hosta.

Disaster Recovery as a Service to usługa zapasowego wirtualnego centrum danych, w ramach której zapewniamy Klientom możliwość awaryjnego odtworzenia firmowego środowiska VMware na infrastrukturze T-Mobile.
https://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/centra-danych/disaster-recovery-as-a-service

Dzięki DRaaS:

  • zabezpieczysz środowisko IT przed utratą danych i innymi niespodziewanymi zdarzeniami, które mogą zaburzyć ciągłość działania Twojego biznesu;
  • zdywersyfikujesz firmowe zasoby informatyczne, w celu zapewniania redundancji geograficznej, oraz zróżnicowania odpowiedzialności za środowisko (pomiędzy własny zespół a zewnętrznego dostawcę);
  • spełnisz wymagania regulacyjne oraz firmowe polityki bezpieczeństwa.

Wideo

Materiały dodatkowe:

 

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępna:


Anna Wrońska
Product Owner, ekspert Data Center&Cloud
T-Mobile Polska

Od ponad dziesięciu lat rozwija usługi centrów przetwarzania danych i cloud computing, wykorzystując do tego wiedzę rynkową oraz najlepsze praktyki zarządzania produktem, zdobyte w Polsce i poza granicami kraju. W T-Mobile Polska odpowiedzialna za usługi Kolokacji, Private Cloud oraz inne z obszaru Infrastructure as a Service.