Rachner by SUSE

SUSE to światowy lider w produkcji innowacyjnych, niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań open source. Polega na nich ponad 60% firm z listy Fortune 500. Specjalizujemy się w systemach Enterprise Linux, Kubernetes Management i rozwiązaniach Edge. Pomagamy klientom wprowadzać innowacji wszędzie – od centrum danych, przez chmurę, po infrastrukturę brzegową. SUSE przywraca otwartość oprogramowaniu open source i pozwala uniknąć problemów z vendor lock-in.

Natywne technologie chmurowe to obecnie kluczowy element każdej strategii transformacji cyfrowej. Nasza platforma Rancher do zarządzania konteneryzacją to jedyne rozwiązanie, które oferuje prostą, spójną i bezpieczną obsługę każdej certyfikowanej dystrybucji Kubernetesa, od centrum danych, przez dwolną chmurę (w tym Azure, AWS, Google), po brzeg sieci (Edge).

Jeśli tak jak wielu innych klientów odczuwasz braki w umiejętnościach w zakresie natywnych technologii chmury w Twojej firmie, zapraszamy do kontaktu!

Wideo

Materiały dodatkowe

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Maciej Jewmiński
Dyrektor Handlowy
SUSE

Nasz ekspert ma ponad pięcioletnie doświadczenie we wspieraniu klientów w wyborze rozwiązań Open Source w projektach transformacji cyfrowej. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o wykorzystaniu Open Source jako podstawy bezpiecznych, oszczędnych i wydajnych rozwiązań infrastrukturalnych w chmurach prywatnych i publicznych.Jarosław Biniek
Presales Engineer
SUSE

Jako Presales Engineer w SUSE Polska Jarek aktywnie promuje rozwiązania Enterprise Linux, Kubernetes Management i Edge w zastosowaniach biznesowych. Entuzjasta komputerów od najmłodszych lat, swoją przygodę zaczynał od podkręcania procesorów 486, by w wieku 21 lat mieć drugi najszybszy procesor w Polsce. Absolwent Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Łódzkiego, prywatnie pasjonat kawy, miłośnik kotów i audiofil.