summit-it

summ-it® istnieje na rynku od 2011 roku, a od początku działalności naszą specjalizacją jest integracja systemów oraz profesjonalne zarządzanie danymi. W skład wiodących usług firmy zalicza się zarządzania systemami baz danych Microsoft SQL Server oraz Oracle, a także budowę systemów Business Intelligence, tak w prywatnej infrastrukturze klientów jak i w chmurach publicznych, prywatnych i hybrydowych.

Na dzień dzisiejszy wspieramy ponad 9500 systemów baz danych w Europie, Wielkiej Brytanii, Azji i Bliskim Wschodzie, w modelu 24h/7/365.

Od roku 2012 summ-it jest złotym partnerem Microsoft, a od 2015 roku partnerem Oracle.

Wiedzę naszych konsultantów potwierdzają certyfikaty kompetencji:

  • Microsoft Azure Advanced Specialization:
    • Windows Server and SQL Server Migration to Azure
    • Analytics on Azure
  • Azure Solutions Architect
  • Microsoft Certified IT Professional
  • Microsoft Certified Trainer
  • Oracle Certified Professional

Usługi realizujemy w oparciu o najlepsze praktyki ITIL® oraz metodykę zarządzania projektami PMI®, PMBoK®.

Potwierdzeniem poprawności realizacji oraz skuteczności procesów w organizacji, jest certyfikacja ISO uzyskana w dwóch obszarach 9001 oraz 27001.

www.summ-it.pl
[email protected]

Wideo

Managed Cloud z summ-it

Materiały dodatkowe

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Jakub Mazerant
Sales Director
summ-it

Wysoce zmotywowany, zorientowany na cele oraz spektakularne wyniki specjalista z 9-letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B w obszarach SW, Managed Services i Cloud oraz silnym 8-letnim zapleczem technicznym w Software support. Jakub zapewnia pełne wsparcie i profesjonalną opiekę na każdym z etapów współpracy: od analizy potrzeb biznesowych i technologicznych, poprzez dobór optymalnych rozwiązań, aż po fachową pomoc podczas codziennych wyzwań w obszarach IT, a w szczególności transformacji cyfrowej, baz danych, BI, Cloud oraz Software Development.Mateusz Kaczmarek
Cloud Administrator
summ-it

Pasjonata nowych technologii oraz produktów Microsoft, w szczególności SQL Server i platformy Azure. Ekspert utrzymujący rozwiązania bazodanowe zarówno lokalnie, jak i w chmurze publicznej, prywatnej i hybrydowej. Doświadczenie zdobywał realizując projekty oraz dostarczając usługi dla małych firm, średnich przedsiębiorstw, a także wielkich korporacji działających globalnie.