summ-it

Firma summ-it® istnieje na rynku od 2011 roku, a koronnym elementem oferty firmy jest integracja systemów oraz profesjonalne zarządzanie danymi. W skład wiodących usług firmy zalicza się zarządzania systemami baz danych Microsoft SQL Server oraz Oracle, a także budowę systemów Business Intelligence, tak w prywatnej infrastrukturze klientów jak i w chmurach publicznych.

Od roku 2012 summ-it® jest partnerem Microsoft, a od 2015 roku jest partnerem Oracle.

Firma otrzymała status Microsoft Gold Certified Partner.

Wiedzę naszych konsultantów potwierdzają certyfikaty kompetencji:

  • Azure Solutions Architect Expert
  • Microsoft Certified IT Professional
  • Microsoft Certified Trainer
  • Oracle Certified Professional

Obecnie wspieramy ponad 8 500 baz danych w różnych branżach, a nasz personel techniczny posiada doświadczenie z globalnych organizacji działających w "Follow The Sun model".

Usługi realizujemy w oparciu o najlepsze praktyki takie jak: ITIL®, PMI®, SCRUM.

Od początku swojej działalności summ-it® działa w myśl metodyki Lean. W konsekwencji wszelkie projekty wykonywane przez naszą firmę są zoptymalizowane i wysokiej jakości. Wiedzą i doświadczeniem z tego obszaru dzielimy się również z naszymi klientami.

summ-it® to:

+250 wdrożeń systemów baz danych

+50 certyfikowanych specjalistów IT

8 500 obsługiwanych baz danych

15 min czas reakcji na zgłoszenie

 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: www.summ-it.pl lub do kontaktu mailowego: [email protected]

Wideo

Dodatkowe materiały:

 

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Maciej Sowa
Cloud BI Architect
summ-it

Pasjonat IT oraz technologii. Niektórzy mówią, że potrafi zepsuć każdy serwer i każdy system komputerowy. Naturalnym jest, iż jako absolwent Wydziału Fizyki rozpoczął pracę w IT. Zbierając doświadczenia od servcice desku poprzez szkoleniowca IT i zarządzającego bazami danych, aż do architekta zawsze był zorientowany na dane. Interesują go nowe technologie, wykorzystywanie danych i to jak te dwie rzeczy poprawiają jakość życia. He loves this game!


Mariusz Masewicz
Database Architect
summ-it

Od ponad 20 lat jego praca jest związana ze składowaniem, przetwarzaniem i analizowaniem danych. Zaprojektował, wdrożył i utrzymywał wiele środowisk, głównie opartych o technologie firmy Oracle. Jako instruktor chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako inżynier – ciągle szuka nowych rozwiązań, które pozwolą udoskonalić istniejące produkty, ale także projektować coraz lepsze systemy. Miłośnik wszystkiego, co pozytywnie wpływa na jakość wykonywanej pracy – zarówno w wymiarze indywidualnym, jaki na poziomie całego zespołu projektowego.