Polcom

Polcom to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Na przestrzeni lat rozwinęliśmy nasze kompetencje w zakresie usług outsourcingu IT - dostarczania optymalnych i indywidualnie dopasowanych technologii informatycznych do potrzeb klientów. Dzięki temu cieszymy się uznaniem na rynku, co skutkuje długofalowymi relacjami biznesowymi. W efekcie działamy globalnie, wspierając międzynarodowe i lokalne cele biznesowe naszych klientów. Świadczymy bowiem usługi dla ponad 400 podmiotów na całym świecie, w regionach EMEA, APAC, LATAM oraz NA.

Oferujemy największą i najnowocześniejszą architekturę chmury obliczeniowej w Polsce, składającą się z ponad 40 tysięcy wirtualnych serwerów. Posiadamy dwa własne, niezależne i w pełni zabezpieczone ośrodki data center. Dzięki temu klienci firmy otrzymują unikalną jakość na rynku, pozwalającą na uruchomienie dowolnych aplikacji oraz wsparcie w zarządzaniu IT. Dowodem na najwyższą jakość usług Polcom są międzynarodowe certyfikaty - m.in. ISO 9001, ISO 27001, ISO 27017 - dokumentujące spełnianie standardów zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz zarządzania jakością w organizacji.

Oferujemy profesjonalne rozwiązania w zakresie:

Polcom Cloud
Jedną z podstawowych usług Polcom jest udostępnianie mocy obliczeniowej i przestrzeni składowania danych w tzw. chmurze obliczeniowej. Polcom Cloud umożliwia rozpoczęcie dowolnego projektu IT i swobodną zmianę jego parametrów w czasie rzeczywistym, bez konieczności zakupu własnej infrastruktury.

Security as a Service
W ramach usług Security as a Service oferujemy pełną gamę rozwiązań, które pozwalają odpowiednio zabezpieczyć zasoby klientów, gwarantując ich ciągłą dostępność. Usługa Polcom SOC (Polcom Secutity Operation Center) umożliwia bieżące wykrywanie incydentów bezpieczeństwa i pozwala na niemal natychmiastową reakcję na potencjalne zagrożenia. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich dane są bezpieczne i mogą w pełni skupić się na swojej podstawowej działalności, bez obawy o poprawne funkcjonowanie IT.

Managed Cloud Services
Usługa Managed Cloud Services polega na zarządzaniu infrastrukturą IT oraz wdrażaniu i nadzorowaniu rozwiązań chmurowych w bezpiecznym i elastycznym modelu. Realizujemy projekty od poziomu service desk, aż do poziomu zarządzania rozbudowanymi środowiskami informatycznymi.

Ciągłość działania biznesu
Oferujemy kompleksowe usługi Business Continuity, które zwiększają dostępność kluczowych systemów naszych klientów. Ciągłość działania firmy zależy od wielu czynników, w tym od możliwości kontynuowania pracy w sytuacjach awaryjnych, które są trudne bądź niemożliwe do przewidzenia. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, zapewniamy rozwiązanie Disaster Recovery, które gwarantuje bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko utraty danych lub przerwy w działaniu niezbędnych systemów.

Wideo

Materiały dodatkowe

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Jakub Kilarowski
Key Account Manager
Polcom

Od ponad 10 lat związany z branżą IT. Odpowiada za wiele kluczowych projektów biznesowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym, a jego głównym obszarem rozmów jest cloud computing i strategie efektywnej cyfryzacji firm.Piotr Szypułka
Dyrektor Działu Utrzymania Infrastruktury IT
Polcom

Od ponad 30 lat związany jest z branżą IT. Na jego koncie znajduje się wiele przeprowadzonych z sukcesem procesów transformacji cyfrowej. Odpowiada m.in. za bieżące zarządzanie systemami pod kątem zachowania ich ciągłości, rozwój infrastruktury IT oraz budowanie skalowalnych i wysokowydajnych środowisk informatycznych dla klientów Polcom.Marcin Laskoś
Specjalista ds. marketingu i PR
Polcom

Odpowiada za komunikację i public relations, w szczególności w zakresie usług cloud computingu i transformacji cyfrowej. Pasjonat nowych technologii oraz obróbki graficznej.